Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to rzeczywiście groźne przestępstwo godne zajęcia się nim przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Poza tym w Polsce jest o.k.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli "mały złodziej" jest ok., a "duży złodziej" be .... ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
za psy by sie wzieli i ich handel narkotykami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
asdn napisał:
Czyli "mały złodziej" jest ok., a "duży złodziej" be .... ?
Po pierwsze nie jest to złodziej, nic nie kradł. Po drugie czy do takiego przestępstwa - przestępstwo formalne - trzeba angażować Centralne Biuro Antykorupcyjne ?Zdaje się że ciężkie miliony wyciekają gdzie indziej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgodnie z ustawą o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniace funkcje publiczne popularnie zwaną ustawą antykorupcyjną:
Art. 2 Ustawa określa także ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej przez: [...] 6a) członków zarządów powiatów, skarbników powiatów, sekretarzy powiatów, kierowników jednostek organizacyjnych powiatu, osoby zarządzające i członków organów zarządzających powiatowymi osobami prawnymi oraz inne osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu starosty; [/quote] [quote] Art. 4. Osoby wymienione w art. 1 i 2, w okresie zajmowania stanowisk lub pełnienia funkcji, o których mowa w tych przepisach, nie mogą: [...] 3) być członkami zarządów, rad nadzorczych lub komisji rewizyjnych spółdzielni, z wyjątkiem rad nadzorczych spółdzielni mieszkaniowych;
A co do angażowania CBA, to radzę się zapoznać z ustawą o Centralnym Biurze antykorupcyjnym, czym ta instytucja się zajmuje. Nic nie bój i ten wyciek ciężkich milionów też wykryją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: