Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie w Kazimierzu Dolnym wszyscy wiedzą o kogo chodzi bo nie jest to jakaś metropolia. Tyle, że pewnie boją się głośno mówić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to Kazimierz Wielki, Kraśnik czy Lublin, mechanizm od 1989 roku jest ten sam - dziel i rządź!!! A jest czym dzielić, oj jest! Jeden uzyskuje zgodę lokalizacyjną, inny nie. Jeden dostaje pozwolenie na budowę, inny nie. Jedene buduje mały domek, inny przy tym małym domku stawia blok - itp, itd. I podobniej jak kiedyś UOP - CBA może tym w Kazimierzu co najwyżej "na pukiel naskoczyć" - podobnie zresztą jak w Lublinie gdzie praktykowało się i pewnie nadal się praktykuje podwójne plany zagospodarowana przestrzennego. Lubelszczyzna to nie Pomorze Gdańskie czy Mazury - tu prokurator jeździ na przesłuchanie do prezydenta a nie prezydent do prokuratury!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może byłoby dobrze poinformować czytelników " Dziennika Wschodniego "jaką rolę w tej sprawie odegrała H. Landecka- Lubelski Wojewodzki Konserwator Zabytków.Przecież bez jej zgody żadne prace w sąsiedztwie zabytkowego spichlerza nie powinny mieć miejsca. Może też ten wątek sprawy powinno też podjąć CBA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Banda durnych malkontentów. I co powstał hotel jeden z lepszych w regionie, dał ludziom pracę i turystów w Kazimierzu ( bogatych turystów ) a nie rozdeptujących miasto smętków z termosami i kanapkami w torbach. Dziwie się tyko tym którzy nakręcają te afery a mają jakieś tam frajerskie kwaterki bo to i tak nie ich konkurencja. W Kazimierzu już dawno powinien być taki hotel.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: