Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
jeszcze nas poda do sądu za rzekome pomówienia co do jego osoby haaha, nie ździwiłoby mnie to przeciez jakos bedzie musiał sie bronić gdy ludzie zaczną mówić prawdę. A to że jest mściwy każdy wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co wójt wyprawia przez tą ostatnią kadencję to się w głowie nie mieści. Ma wszystko w du***. Trzepie hajsy po całości, ale tylko dla siebie. Janowiec takie piekne miasteczko, a w realu dziki zachód zabity dechami. To jest gmina??! Uzbekistan jakiś raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
CBA nic nie znalazło, mieszkańcy zawiedzeni??? Czy wójt sam się wybrał na stanowisko? Dziwny jest ten kraj...
takim wałem jak wójt wygrał te wybory to się w pale nie mieści ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Janowcu zamknięto juz apteke, poczte, posterunek policji a nawet bar. Młodzież nie ma co ze sobą zrobić, nie dzieje sie nic. W janowieckim domu kultury w ktorym posade szybko znalazła siostra pana wójta wieje nudą, nie prowadzone są tam rzadne zajęcia czy imprezy, zrobiono z tego budynku muzeum w ktorym przedewszystkim mają odbywać sie gminne zebrania. Nad domem kultury władze sprawuje nieudolny organista dzięki ktoremu panują tam pustki. Młodzież nie ma w Janowcu zadnych perspektyw, poza sezonem letnim poprostu nie ma gdzie się podziać. Nawet sala gimnastyczna przy szkole podstawowej nie jest udostępniana młodzieży. Nie ma nic i nic nie bedzie dopóty dopóki ten czlowiek nie odejdzie. Nad interesy gminy przekłada swoje własne i tylko te są dla niego priorytetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się tu dzieje to jakaś masakra. Nie rozumiem mieszkańców. Ludzie, skoro ten typ rządzi tą gminą już ponad 10 lat (sic!) i te rządy są tak nieudolne to czemu cały czas mu wierzycie i go wybieracie!? Obserwuję co się zmieniło przez ten czas. jedynie prywatne przedsiębiorstwa coś zdziałały na rynkach (jakieś nagrody, jakieś osiągnięcia na polu krajowym i międzynarodowym), a gmina? Wójt nawet tego nie zauważa i lekceważy przedsiębiorców i próbuje w każdym momencie podciąć im skrzydła i utrudnić rozwój. W każdej normalnej gminie zatrudniona jest osoba, która pomaga napisać wniosek o dofinansowanie unijne, o jakieś granty, informuje o kolejnych terminach składania wniosku, itd... U nas oczywiście nie, bo po co, "niech se radzą sami". Jeszcze jedna sprawa jak prezentuje naszą gminę. Cholera przez 10 lat na stanowisku (zresztą po pracy w banku) powinien nauczyć się w końcu wysławiać i mówić składnie choć jedno zdanie! A nie co słowo yyyy, mmmmm, hmmmmmmm. I do tego mówi przez 15 minut a i tak nie wynika nic z tego konkretnego. Stoi na scenie z całkowicie rozpiętą marynarką, nie potrafi wręczyć elegancko kwiatów, no zupełna klapa! Radzę zainwestować w dobry kurs autoprezentacji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytuje pewną szanowaną starszą mieszkankę janowca: " Gdyby to było kiedyś, to by chłopaki go na taczce wywieźli i do plewki wrzucili" ehhh szkode ze takie czasy sie skonczyly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram wypowiedzi o przedsiębiorcach wiekszość firm ucieka z gminy albo lokuje swoje siedziby w innych gminach bo w Janowcu to mamy wrażenie jak się pojawi petent w gminie to czego tu !!!!!!!!!!!! sekretarz też pasuje do nich jak ulał.i ten jego szyderczy uśmieszek. żuje gumę jak rozmawia z ludzmi . ale kto go ma nauczyć manier jak miernota żądzi . Tylko kto ma płacić podatki panie wójcie ?. tylko co to pana obchodzi bo w pierwszej kolejności zabezpieczy pan swoją wypłate. a na reszte jak nie starczy to pech .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie jak przeczytałem w gazecie tygodnik powiśla o tym jak prezes promu miażdży radnego Lisa który zapytał o zadłużenie promu ,pomyślałem że ,faktycznie czego ten radny się czepia przecież trzeba inwestować .ale jak przeczytałem tu na forum mase informacji że spółka prom jest zadłużona na kilkaset tysięcy złotych to wzięła mnie taka złość że nie ma gospodarza który by rozsadnie planował inwestycje w myśl zasady małą łyżeczką jak w biednej gminie przystało a nie całą chochlą jak byśmy mieli wielomiljonowy budrzet. Może zasada byle szybko wydać ,i mieć problem z głowy dla pana wójta jest dobra ale nie dla mieszkańców . a na sesjach rady gminy wielokrotnie wójt wypowiadał słowa TO nie JA to RADA ZDECYDOWAŁA . NAJLEPIEJ ZGONIĆ NA RADNYCH . BOI PRZECIEŻ TO ONI STOJĄ NA STRAŻY WYDATKÓW . TYLKO PO CO NAM WÓJT SKORO WSZYSTKO ZWALA NA RADNYCH .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie mściwości wójta niech poda 1050 mieszkańców którzy tu na forum w zaledwie w dwa dni mówili prawde to będzie zbiorowe pośmiewisko wojta miernoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie boli to ze koszty sądowe w zwiazku z jego licznymi rozprawami z mieszkańcami pokrywa budżet gminy a nie portfel pana wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest to, że ten wójt nie czuje w ogóle klimatu tego fantastycznego miejsca. Dla niego to tylko praca o 8 do 15. Typowy urzędnik, albo i urzędas.Nie lubi ludzi, którzy tu mieszkają. W Janowcu potrzebny jest gospodarz z prawdziwego zdarzenia, który poczuje to miejsce i poczuje się odpowiedzialny za to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak poprzeniej kadencji było referendum przeciwko jego osobie to przed głównym wejsciem do lokalu postawił człowieka z kamerą by odstraszyć głosujących i nagrać przeciwników - do czego nam przydatny ten wójt ?! -pokazuje że o swoje umie walczyć ,a co zapomina o mieszkańcach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten facet przez cały okres urzędowania nie zrobił nic nowego, nie ma swoich pomysłów na janowiec. Nie rozpoczął żadnej nowej budowy, nie stworzył nic od podstaw. Jego poprzednik miał więcej fantazji i polotu. Stworzył prom, drogi dojazdowe, stworzył strażnice, zalew w Janowicach, itd, itd. I to bez środków unijnych! Wszystko z własnych pieniędzy gdzieś wybłaganch. A ten koleś teraz co.... Porażka. Przy takiej dostępności środków to ta gmina powinna być niemal idealna. Zero inwencji, zero pomysłów, tylko jeżeli już to tzw odgrzewanie starych kotletów, łatanie dziur.... Ale w ten sposób nie stworzy się nowoczesnej gminy. Trzeba czasami ruszyć głową, odważyć się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie gadaj przecież wydał pieniądze i to nie małe na projekt przebudowy rynku , ale szybko projekt schował do szuflady , a rynek stary jak straszy tak straszy - znajdzcie taki talent który by porafił tak zrobić jak on to zrobił. co wy na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi to wszystko bo jego radni stoją za nim murem , sam by tego nie dokonał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasuwa się myśl : czy powinniśmy nazywać go wojtem czy powinniśmy nazywać go mega miernotą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dość arogancji władzy. Myślę, że to jest najwyższy czas na zmiany. Udowodnione jest, że po drugiej kadencji wytwarza się samoistna sieć układów, króliczek popiera króliczka. Zmiana potrzebna jest dla uzdrowienia urzędu i przerwania wszelkich macek nawet tych, co najbardziej P(I)S-uje. Pamiętajmy, że my przemijamy a JANOWIEC zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadam zagadki :- prosze o odpowiedz - kto zgadnie ???? 1/ kto skłócił mieszkańców w gminie- ? 2/kim się posługuje do skłócania mieszkańców gminy ? 3/ jego wierni rycerze ? 4/jego prawa reka ? 5/ komu pisze pytania by zadawał niewygodnym przeciwnikom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie na niego tyle haków i nie możecie go na taczke wsadzić .może cba wam pomoże .trzymam kciuki. w naszej gminie by taki typ się długo na stołku nie utrzymał.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANIEC napisał:
słuchajcie jak przeczytałem w gazecie tygodnik powiśla o tym jak prezes promu miażdży radnego Lisa który zapytał o zadłużenie promu ,pomyślałem że ,faktycznie czego ten radny się czepia przecież trzeba inwestować .ale jak przeczytałem tu na forum mase informacji że spółka prom jest zadłużona na kilkaset tysięcy złotych to wzięła mnie taka złość że nie ma gospodarza który by rozsadnie planował inwestycje w myśl zasady małą łyżeczką jak w biednej gminie przystało a nie całą chochlą jak byśmy mieli wielomiljonowy budrzet. Może zasada byle szybko wydać ,i mieć problem z głowy dla pana wójta jest dobra ale nie dla mieszkańców . a na sesjach rady gminy wielokrotnie wójt wypowiadał słowa TO nie JA to RADA ZDECYDOWAŁA . NAJLEPIEJ ZGONIĆ NA RADNYCH . BOI PRZECIEŻ TO ONI STOJĄ NA STRAŻY WYDATKÓW . TYLKO PO CO NAM WÓJT SKORO WSZYSTKO ZWALA NA RADNYCH .
wynika z twojej wypowiedzi że to wójt z prezesem promu zmiażdzyli się nawzajem a radny LIS stał w obronie budrzetu gminy .BRAWO PANIE LIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 868

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...