Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Ruscy na Krymie też są niezgodnie z prawem i komu to przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ciąg dalszy serialu " Świat według Dędka " Lubimy z boku popatrzeć na takie farsy narodowe. Smród aż miło dla nosa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tylko Ty o tym wiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zgodnie z art. 92 ustawy o samorządzie gminnym stwierdzenie przez organ nadzoru nieważności zarządzenia organu gminy wstrzymuje jego wykonanie z mocy prawa w zakresie objętym stwierdzeniem nieważności, z dniem doręczenia rozstrzygnięcia nadzorczego.    Stwierdzenie nieważności uchwały lub zarządzenia organu gminy powoduje, że akt ten traci moc wiążącą od chwili jego podjęcia (ex tunc).     Przez stwierdzenie niezgodności z prawem otwarta zostaje  droga do dochodzenia odszkodowania przez poszkodowanych wydaniem tej uchwały przy odpowiednim zastosowaniu art. 160 k.p.a.(postanowienie SN z 7 czerwca 2000 r., sygn. akt III CKN 1024/00
Nic się nie stało bo nikt nie stracił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd chyba pozostał, że Panwójt tocząc swoją prywatną wojnę z dyrektorami daje ciała i łamie prawo, żeby udowodnić swoje racje. Tym gorzej dla prawa mówi Janek jak coś jest niezgodne z jego decyzjami podważającymi Jasiowe, bezprawne decyzje. Jak się czujesz Bożenko w tej sytuacji, kiedy wszystkie Twoje działania do 31 sierpnia 2016 r. zostały uznane ze niezgodne z prawem (przez autorytet wyższy niż Jaśkowy)? Fajnie być takim p.o. dyrektora w takiej dwuznacznej sytuacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego tylko Ty o tym wiesz ?
Bo mi zależy? Bo jestem mądry;-), bystry, kumaty, albo przynajmniej ogarnięty i pilnuję pewnych spraw w swoim i Twoim imieniu, żeby takie bydlaki nie zawłaszczyły wszystkiego licząc na to, że nikt nie będzie nawet wiedział co uny robią w swoim (?) folwarku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogódź sie ze cie nie chcieliśmy i przestań sączyć ten jad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo i ile kasy nas wszystkich to kosztuje i kosztować będzie???? Znów Janowiec zyskuje na popularności co dalej po zalewie już myślałem że już gorzej być nie może. A jednak może....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się mieszkańcy nie wezmą za ten układ wcześniej (a się nie wezmą, bo niby kto miałby się brać jak prawie wszyscy mają wszystko w d..ie, a ci ambitni, którym chciało się chcieć w 2013 są w pełni ukontentowani tym co osiągnęli) to potrwa to do wyborów w 2018 r., a później też się nie wezmą bo wystarczy kawałeczek chodniczka, uliczki na zadupiu i innej kiełbasy wyborczej podrzucić do korytka i Czarny Lud to kupi. Kosztuje i będzie kosztować, ale kogo? To nie są koszty, które ponosi władza. Te koszty ponoszą mieszkańcy, bo władza zawsze wyjdzie na swoje, a nawet bonusy będzie łapać w formie "zasłużonych" nagród, (choćby to było tylko 4 paczki) dodatków specjalnych dla najlepszych, oddanych współpracowników, którzy będą wiedzieli jak się zachować po otrzymaniu dodatków... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, ze źródeł zbliżonych do poinformowanych, że Bożena tego forum nie czyta, wszelkie apele do Niej tutaj na nic:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie czyta bo i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ona najbardziej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napisał:
A ona najbardziej.
Nie napisał:
A ona najbardziej.
myślę ze znam takich którzy nie czytają jeszcze bardziej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napisał:
A ona najbardziej.
A ja to nie czytam jeszcze bardziej niż najbardziej i nawet Ona nie czyta tak bardzo jak ja nie czytam, bo nikt bardziej ode mnie nie czyta. Weź Ty się stuknij w czoło albo w inne miejsce gdzie masz w danym momencie te dwie ostatnie komórki mózgowe odpowiedzialne za myślenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
Wiem, ze źródeł zbliżonych do poinformowanych, że Bożena tego forum nie czyta, wszelkie apele do Niej tutaj na nic:(
Słusznie, niech Bożena nie traci energii i czasu na czytanie tego forum. Poczyta sobie nowe pozwy do sądu pracy to sobie utrwali umiejętność i czytania i pisania odpowiadając na te pozwy. Pzdr. dla psów i kotów (o ile je ma oczywiście);-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Nie napisał:
A ona najbardziej.
Nie napisał:
A ona najbardziej.
myślę ze znam takich którzy nie czytają jeszcze bardziej :)
Jasiu, Romuś i Waldziu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoki poziom kultury. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nerwy nerwy ach te nerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie nerwy to kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prut prut prut ale smród 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...