Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uczestniczyłam w tym wypadku, straszne przeżycie. Dziękuję Ludziom, którzy zatrzymali sie i wybiegli nas wyciągać dachem. Dziękuję Strażakom, Pogotowiu i Policji. Wszyscy się spisali!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
poszkodowanych prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 662-006-565
0
Niestety kierowca zmarł :.(
0
może warto postawić pytanie dlaczego doszło do tej tragedii ? jeśli to prawda że to efekt wylewu krwi to jaki sposób podbito badania okresowe....
0
Z tego co członek mojej rodziny, który jest poszkodowany powiedział to albo pękła opona albo odpadło koło bo zanim wypadli z drogi był straszny huk
0
Zginął kierowca, który do konca walczył z autobusem, dzieki niemu pasazerowie wyszli bez większych obrażeń.
0
To prawda, dzielny człowiek.
0
Wyrazy współczucia dla rodziny Pana Kierowcy.
0
SS - to pytanie teraz i tutaj jest troszke nie na miejscu, tak mi sie zdaje. Kondolencje dla rozdziny kierowcy miły był człowiek, szkoda go!!!
0
Drodzy Współpasażerowie rejsu Hrubieszów-Warszawa, który miał wypadek w tę niedzielę, pomyślałam, iż w związku z tym, że życie zawdzięczamy umiejętnościom Kierowcy, który zmarł, możnaby jakoś podziękować Jego rodzinie, np. za pośrednictwem PKS Wschód Hrubieszów. Pomyślałam, że mogą czegoś potrzebować lub chociaż kartka z podziękowaniem. Co Wy na to? Co myślicie na ten temat? Moglibyśmy się jakoś skontaktować w Warszawie. Mój numer: 600 32 48 29. Mam nadzieję, że jesteście zdrowi.
0
Wyrazy współczucia Rodzinie Kierowcy. Beata, Twoja postawa i pomysł przywraca wiarę w człowieczeństwo. Mam nadzieję, że pasażerowie się odezwą.
0
Chciałam podziękować za tak dobre o słowa o kierowcy, który był moim wujkiem. Był to naprawdę wspaniały człowiek. Będzie mi go brakować... Proszę, jeśli możecie, o modlitwę za jego duszę. Tyle dla niego możemy zrobić...
0
Chciałam podziękować za tak dobre o słowa o kierowcy, który był moim wujkiem. Był to naprawdę wspaniały człowiek. Będzie mi go brakować... Proszę, jeśli możecie, o modlitwę za jego duszę. Tyle dla niego możemy zrobić...
0
Wyrazy współczucia Rodzinie kierowcy.To był miły i sympatyczny człowiek i to dzięki niemu żyję.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: