Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cezaryn: Wypadek autobusu na drodze nr 17. Są ranni

Utworzony przez lbn, 20 stycznia 2013 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Ratownicy ze straży pożarnej musieli wycinać kierowcę autobusu, który był uwięziony w kabinie. Jak podają strażacy, nieprzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala przez pogotowie. DNO moje dziecko w 6. klasie pisze poprawniej! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn przestan pieprzyc trzy po trzy jolopie i zrob dziecku kakao
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur*a sami poloniści wiedze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydarzył się wypadek a ty błędy stylistyczne wypominasz idź się lecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
wydarzył się wypadek a ty błędy stylistyczne wypominasz idź się lecz
http://www.dziennikw...EWS01/852322763
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, tam moja siostra jechała, mówiła ze chyba koło odpadlo albo złapali gumę, spadli z nasypu w pole. Kierowca nieprzytomny, moja siostra pokaleczona, policjant powiedział, ze kierowca ich uratował, autobus podobnie takim stanie ze dziw, ze nikt nie zginął, zeby chlopina przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyje kierowca? ostatnio tym autobusem wracałem z Hrubieszowa do Warszawy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiadomo, jak moja siostra opuściła szpital to żył ale był biedaczek nieprzytomny. Nie wiem, czy był operowany? Nic nie wiadomo. W radio kierowców mówili ze autobus jeszcze ciagle do 10 polskiego czasu leżał w rowie i było wahadło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze szkoda ale co sie stalo? żeby tylko mu nic sie nie stalo jesli to ten kierowca o ktorym mysle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę pochwalić policjantów z pulawskiej bodajże drogówki. Profesjonalnie dziaŁali na miejscu wypadku i udzielali pomocy poszkodowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra tez mówiła, ze szybko sie pojawili, kto wie, co by było jakby długo czekali na pomoc. Boże, ona mi napisała sms ze są niedaleko Ryk i zaraz mieli wypadek. Nie mogę wyjść z szoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.dziennikw...EWS01/852322763
co ma wypadek autobusu do busów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety wypadek autobusu ma bardzo wiele wspolnego z busami a to dlatego ze o ile ITD caly czas walczy z bezpieczenstwem w busach (raz im to wychodzi lepiej raz gorzej) to w PKSIE ktory jest tak samo panstwowa firma jak i ITD kontroli nie widac !! a dlaczego a no dlatego ze nikt pod swoim nie bedzie dolkow kopac, a co lepsze musi stac sie jakis wypadek aby ludzie zaczeli dyskutowac na taki temat ale oczywiscie w ITD i PKSIE zostanie to przeczekane i sprawa sama umilknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem wczoraj tym autobusem i wysiadłem w żyrzynie. Winę za ten przejazd w 100% ponosi pks. Jak zobaczyłem jaki autobus wyznaczyli na tak długą trasę to mi szczena opadła. Stary 30letni zdezelowany szrot bez ogrzewania pasów bezpieczeństwa i z połamanymi fotelami. 300km takim czymś jest jak rosyjska ruletka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ant napisał:
niestety wypadek autobusu ma bardzo wiele wspolnego z busami a to dlatego ze o ile ITD caly czas walczy z bezpieczenstwem w busach (raz im to wychodzi lepiej raz gorzej) to w PKSIE ktory jest tak samo panstwowa firma jak i ITD kontroli nie widac !! a dlaczego a no dlatego ze nikt pod swoim nie bedzie dolkow kopac, a co lepsze musi stac sie jakis wypadek aby ludzie zaczeli dyskutowac na taki temat ale oczywiscie w ITD i PKSIE zostanie to przeczekane i sprawa sama umilknie
Zgadzam się. Już dawno pytałem na forum publicznym, dlaczego przy PKS-ach działają Stacje Kontroli Pojazdów...? Przecież to jawny konflikt interesów... To tak jakby złodziej był sobie sam sędzią...PKS dysponuje głównie zdezelowanymi autosanami produkowanymi w latach 70 i 80, gdzie powinny być one dawno wycofane. Ale jeżdżą.. kogo tam obchodzi, że dziura w podłodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby poszkodowane prosze o kontakt 884 830 999
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta napisał:
Osoby poszkodowane prosze o kontakt 884 830 999
o widzę już sępy od ubezpieczeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestników wypadku lub ich rodziny proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anno lub Adamie mogę Was prosić o pilny kontakt? Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta napisał:
Osoby poszkodowane prosze o kontakt 884 830 999
odszkodowanko? proszę Pani wszystko w swoim czasie, niech się pani nie piekli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...