Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cała szkoła o tym wie, tylko k... jakoś nikt tu nie napisał jeszcze. Ta domniemana ofiara gwałtu jest dziewczyną sławnego gwałciciela hostess z hotelu Izabella... Pamiętacie pewnie tą sprawę. Dali ogłoszenie do gazety i zgłosiła się dziewczyna z Wawy. Gwałcili ją całą noc. Właśnie ten gościu spotyka się z tą panną, która podobno miała być zgwałcona. Na imprezie pokłócili się z oskarżonym przez nią chłopakiem. Teraz robi mu koło dupy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona go wrabia! napisał:
Cała szkoła o tym wie, tylko k... jakoś nikt tu nie napisał jeszcze. Ta domniemana ofiara gwałtu jest dziewczyną sławnego gwałciciela hostess z hotelu Izabella... Pamiętacie pewnie tą sprawę. Dali ogłoszenie do gazety i zgłosiła się dziewczyna z Wawy. Gwałcili ją całą noc. Właśnie ten gościu spotyka się z tą panną, która podobno miała być zgwałcona. Na imprezie pokłócili się z oskarżonym przez nią chłopakiem. Teraz robi mu koło dupy!
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...pulawy/58250096 Chodzi ci o ten artykuł napisany przez redaktora BUCZKOWSKIEGO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Udowodnij mandy czy candy że masz rację.Polańskiego pewnie tez popieralaś bo jest znany i Polak.Ale w USA jest bandytą i pedofilem. Co powiesz na ten temat ? Gdyby redaktorzy dziennikawchodniego ..ogólnie dziennikarze publikowali swoje zdjęcie obok nazwiska nikt nie traktowałby ich wypocin poważnie. Poziom komentarzy jest jak na stronie e-fakt.A jak ci się suzi mandy candy czy jak się nazywasz nie podoba to nie czytaj. Ty też nie znasz prawdy ale pierdzielisz bo jesteś po prostu candy A jakie jest twoje słownictwo kotku krzykaczu ? !!!!!!!!! [/quot Synku jesli myslisz ze komentarze piszą redaktorzy DW to sie bardzo mylisz:) Mysle ze nic nie mozesz osiągnac w zyciu i takie fora są Twoim pozywieniem A jesli chodzi o Polanskiego to powinien odpowiedziec za swoje czyny tak jak i ten chlopak co chciał zgwałcic tą dziewczyne! Udowodnij to ! Nie ma żadnych dowodów nawet prokurator nie będzie się w tym babrał i tracił czasu.Ale TY wiesz lepiej.Masz jakiś dowód ? Oskarzasz go o gwałt według mnie powinien podać cię do sądu za podżeganie i zniesławienie.Wszyscy wiedzą że dziennikarze z tej gazety manipuluja w komentarzach.Byli do tego szkoleni.I nie rób z siebie idiotki.Ten nick co oznacza ? Daj sobie spokój.Ja przynajmniej nikogo nie wyzywam jak ludzie związani z tą gazetą.Pa
Sprawe to chyba załoze Tobie za obrazanie mnie:))))) Jakbys był normalny to bys umiał czytac..Ja jako kobieta stoje za kobietą!!! A jesli zawinil to pod sad :!!!!! NIENAWIDZE GWAŁCICIELI !!!!! jESLI NIE JEST NIM TO NIECH sAD SKAZE WTEDY DZIEWCZYNE !!!Co moj nik oznacza to moja sprawa:) A skad jest Twoj to wiadomo ) A pozatym moge sie wypowiadac jak kazdy człowiek tu z ta róznica ze człowiek ( jestes człowiekiem ????)nie obraza innego ! a Ty co robisz????? Zastanów sie moze nie jest za pozno bo niedługo bede musiała Cie oglądac jak bedziesz latac jak ..gołebica głupoty ......na niebie:)))))) ZEGNAM:))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(suzi45 @ 24.11.2009, 20:09:04) * Sprawe to chyba załoze Tobie za obrazanie mnie:))))) Jakbys był normalny to bys umiał czytac..Ja jako kobieta stoje za kobietą!!! A jesli zawinil to pod sad :!!!!! NIENAWIDZE GWAŁCICIELI !!!!! jESLI NIE JEST NIM TO NIECH sAD SKAZE WTEDY DZIEWCZYNE !!!Co moj nik oznacza to moja sprawa:) A skad jest Twoj to wiadomo smile.gif) A pozatym moge sie wypowiadac jak kazdy człowiek tu z ta róznica ze człowiek ( jestes człowiekiem ????)nie obraza innego ! a Ty co robisz????? Zastanów sie moze nie jest za pozno bo niedługo bede musiała Cie oglądac jak bedziesz latac jak ..gołebica głupoty ......na niebie:)))))) ZEGNAM:)))))) Nie ma dowodu ze zgwałcił naprawdę jesteś taka tępa? A kto lubi gwałcicieli ? NIKT !!! Nie rozumiesz że sprawa jest naciagana i nieprawdziwa ? Gdyby był winny już dawno by siedział a jego fota byłaby na głównej tej gazety z policyjnej kroniki.Ja też mam prawo się wypowiadać i walę wasze bezsensowne komentarze.Naucz się uzywać funkcji podgląd , może w taki sposób nauczysz się w stawiania emotek do komenta.A jak ci nie pasuję to idz do sądu na co czekasz ? Jeśli uważasz ze złamałem prawo idż z rana najlepiej.Nic nie udowodniłaś a obrażany na tym forum jestem codziennie.Wyzwiska i grożby to codzienność.Sam mogę iśc do prokuratury ale po co ? wolność słowa naucz się tego ! p.s wspominalem już że nic nie udowodniłaś?Przeczytałaś uwierzyłaś i jesteś ZA ! wejdz na niewiarygodne.pl spodoba ci się. PA biggrin.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEPIACZ ALE Z CIEBIE POje***IECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
CZEPIACZ ALE Z CIEBIE POje***IECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Cieszę się że mogłem cię dobrze poznać olo.Życze miłej nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nic mówić, ale ponoć impreza nie była w szkole, więc po co Dyrektora Głosa ciągać za to? Dziewczyna też święta nie była. Ponoć w chwili zgłaszania miała prawie 0,8 promila alkoholu we krwi..... a teraz jakieś problemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można wszystkiego brać z wierzchu i "po lebkach" tylko dlatego, że na to wygląda. Czepiacz ma rację, że należy myśleć a nie przyjmować cudze osądy. W ostatniej Angorze jest wspaniały artykuł pt.: Raz, dwa, trzy gwałcicielem będziesz Ty. Gorąco polecam. Bardzo a propos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Czepiacza chociaż nie ze wszystkim się z nim zgadzam. Jako jedyny pisze rzeczowo i bez zbędnych emocji. Poza tym słusznie zauważył, ze na tym forum dopuszcza się bluzganie na prawo i lewo i szerzenie róznych "fobii". Wg mnie nie ma czego roztrząsać. DO GWAŁTU NIE DOSZŁO więc cała sprawa jest niepotrzebnie nagłaśniana pod takim kątem. Poza tym młodzież zachowuje się skandalicznie, wystarczy przejsc w sobotę na dyskotekę do klubu, małolaty wystylizowane na pełnoletnie, pijane i naćpane dają dupy komu popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Winna jest wychowawczyni albo wychowawca plus dyrekcja.Kto pozwolił na alkohol i kto robi imprezy klasowe w cienistej? Szpan,na pokaz ? Ja też byłam młoda i też był alkohol na studniówce ale.....kontrola rodziców i nauczycieli była co 15 minut.Symbolicznie 2-3 kieliszki i koniec. Jaki wstyd dla rodziców,że podczas przesłuchania rano miała 0,79 promila!!!! To nie próba gwałtyu tylko pijana małolata,dająca tyłka a że nie wysżło i zobaczyli koledzy to teraz oskarża. Wstyd,dziw.... i tyle. Jakby była porządna nie byłaby pijana. Sprzedajna,pijana pannica.
nie osądzaj ,żebyś nie była sądzona.Nie znasz faktów to nie pluj .Imprezy szkoła nie musi organizować a jak organizuje to niech się opekunowie zainteresują co robi młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor napisał:
Przypominam Szanownym Internautom o regulaminie niniejszego forum, który stanowi m.in. że osoba zamieszczająca opinie może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną . Proszę o respektowanie tych zapisów. Posty obraźliwe, zawierające treści karalne będą usuwanie z forum przez moderatorów. Dziennik Wschodni
to proszę usunąć post "mat"chyba sie kwalifikuje do tego.Czytający nie muszą czyjchś bluzgów oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część ludzi używa komputera i internetu w celach relaksacyjnych więc to normalne że zdają się mózg na ten czas wyłączać Ale niektóre posty tu zamieszczane są wręcz idiotyczne. Jeden z komenatorów stwierdził że gwałtu nie było więc nie ma sprawy. Zapewne jeden ze zdeb***ałych uczestników tej imprezy. Oczywiście nie wszyscy są idiotami ale mniejsza z tym. 1. Próba gwałtu też jest przestępstwem. 2. postawa dyrekcji: "gdyby chciała to by skorzystała z pomocy" jest żenująca...zakładając że do próby gwałtu faktycznie doszło i biorąc pod uwagę jak dziewczyna jest traktowana nie tylko przez kolegów ale i przez "pedagogów"... skoro dziewczyna była umówiona na spotkanie po czym została potraktowana tak jak została to próby mydlenia oczu przez dyrekcję są że "gdyby chciała pomocy to by się spotkała" są śmieszne. I najważniejsza kwestia..dlaczego rzekomy napastnik jest traktowany lepiej niż ofiara? (może w przeciwieństwie do rodziców tego chłopaka rodzice dziewczyny nie nalężą do jedynie słusznej formacji politycznej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha...co do zarzutu że "dziewczyna była pod wpływem" zapewne każdy tam miał coś więcej we krwi niż tylko oranżadę. Oczywiście w wyniku zaniechań policji nie można stwierdzić ile miał ten chłopak (i zapewne o to chodziło) Nie przesądzam tu o winie bąć niewinności ale kilka faktów - ale nie będę się powtażał - świadczy przeciwko chłopakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orkan napisał:
Nie chcę nic mówić, ale ponoć impreza nie była w szkole, więc po co Dyrektora Głosa ciągać za to? Dziewczyna też święta nie była. Ponoć w chwili zgłaszania miała prawie 0,8 promila alkoholu we krwi..... a teraz jakieś problemy?
Ano dyrekcja wykazała się wyjątkową niekompetencją tzn. stronniczością w tej sprawie. Tyle promili to w niektórych krajach zach. europy można mieć prowadząc auto. Pytanie powinno brzmieć: co na tej imprezie robili opiekunowie, czy tam byli i ile oni mieli we krwi?? Czy ty uważasz że jeśli dziewczyna jest pijana (w tym wypadku lekko wstawiona) to możesz ją "legalnie" zgwałcić? Nie będę się już powtarzał o kwestii olania tej sprawy (zbadania choćby alkomatem chłopaka) przez policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna go wrabia. Wiem to na 200%. Jestem z tą sprawą bezpośrednio związany. Dziewczyna tego pożałuje. Odszkodowanie liczone będzie w dziesiątkach jak nie setkach tysięcy złotych. Ponadto pójdzie sprawa o zniesławienie, pomówienie przy użyciu środków masowego przekazu, straty moralne. Chłopak ma myśli samobójcze. Od kilku dni nie daje sobie rady z tą całą sytuacją. I jeszcze pismaki zainteresowały się sprawą i spokoju nie dają.... Prokuratura miała umorzyć postępowanie, jak się pan P. z dziewczyną o tym dowiedział postanowili skontaktować się z mediami.. Mam nadzieje, że obydwoje pójdą siedzieć. Psychiki i tych straconych dni mojemu koledze już i tak nikt nie zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała historia zaczeła sie gdy chłopaki sie pokłucili, jak to bywa na imprezach, Pan P. z obawy ze coś mu sie stanie ( dostanie ) prysnał oskarżonemy w twarz gazem. I sie zaczeła szarpaninia w skutek który Pan P. "dostał". Cała sprawa z tym gwałtem, to sciema, to jest tak zwana rekompesata za chlopaka, bo jak wiadomo, np z opisow gadu-gadu, dziewczyna baaardzo kocha swojego chloptasia, ( + zdjecia na naszej-klasie). I tak sie stało, ze ten chlopak, był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej godzinie, za co teraz może zostać posądzony o gwałt. Pozatym jak dobrze wiadomo, na takiej imprezie nie wierze ( bo sam uczeszczam na liczne ) żeby damska ubikacja była pusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RD napisał:
Czy ty uważasz że jeśli dziewczyna jest pijana (w tym wypadku lekko wstawiona) to możesz ją "legalnie" zgwałcić? Nie będę się już powtarzał o kwestii olania tej sprawy (zbadania choćby alkomatem chłopaka) przez policję.
O czym ty mówisz? Jaki gwałt? Przecież do żadnego gwałtu nie doszło. Czy wy w ogóle wiecie o czym piszecie czy tylko klikacie bezmyślnie w klawiaturę? Poza tym żeby kogoś ukarać trzeba miec dowody, nie wystarczy stwierdzenie, że chciał zgwałcić skoro do niczego nie doszło, nie ma świadków ,nie ma sladów, nie ma nic poza stwierdzeniem dziewczyny, że tak było. Tak to każdy mógłby sobie tworzyć historie i oskarżać kogo się da. Prawdę znają tylko osoby które uczestniczyły w tym całym zajściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RD napisał:
Część ludzi używa komputera i internetu w celach relaksacyjnych więc to normalne że zdają się mózg na ten czas wyłączać Ale niektóre posty tu zamieszczane są wręcz idiotyczne. Jeden z komenatorów stwierdził że gwałtu nie było więc nie ma sprawy. Zapewne jeden ze zdeb***ałych uczestników tej imprezy. Oczywiście nie wszyscy są idiotami ale mniejsza z tym. 1. Próba gwałtu też jest przestępstwem.
Zdaje się że ty też się wyłączyłeś/aś na czas pisania postu. Jesteś pewny/a że w ogóle doszło do jakiejś próby gwałtu, czy ta cała historia została zmyślona przez dziewczynę i jej chłopaka? Zanim po raz kolejny napiszesz bzdurę zastanów się czy posiadasz wystarczające dowody na to aby pisać ze jednak do czegoś doszło już lepiej poczekać na wyniki postępowania zanim się na forum osądzi kto jest winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basial napisał:
Czepiacz Ty chyba - nie- napewno normalny nie jesteś !!! Ciekawe czy chłopak był trzeźwy? bo o tym jakoś nikt nie pisze. Jedank to pradwa, że "facet to świnia"- skoro kobieta czy dziewczyna mówi NIE to trudno zrozumieć? Dziwi mnie podejście dyrekcji szkoły i uczniów a zwłaszcza uczennic. śmieją się , zadnego wsparcia a przecież żadna nie chicałabym byc w takiej sytacji. Czemu to kobieta ma sie wstydzić i ponosić wszelkie konsekwencje a chłopak to co ? Dziewczyny wiecej solidarnosci i godności.bo facet to szczyt marzeń . I trzeba walczyc o swoje prawa ,
a skąd ku*** wiesz że to ona nie zmyśliła??!! trzeba znać sytuacje żeby mieć prawo oceniać!! taka prawa że ona to wszystko wymyśliła!! jak byście znali tą dziewczynę i tego chłopaka proszę bardzo oceniać!! ona jest cwana! wszyscy wiedzą jaką ma opinie i co wyprawia na imprezach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RD napisał:
I najważniejsza kwestia..dlaczego rzekomy napastnik jest traktowany lepiej niż ofiara? (może w przeciwieństwie do rodziców tego chłopaka rodzice dziewczyny nie nalężą do jedynie słusznej formacji politycznej)
bo jest niewinny i ona to wymyśliła! wiedzą to wszyscy co tam byli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...