Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał pomóc w złapaniu oszustów. Stracił ponad 30 tys. złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2017 r. o 12:45 Powrót do artykułu
Tyle się o tym trąbi, ale dziadki już chyba całkiem nie myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 31 lat. Zbieram od lat pieniądze na mieszkanie. Do tej pory ledwo odłożyłem 20 tys. Mieszkam na komornym. Staruszkowie widzę posiadają niezłe sumki a wiecznie narzekają ze male emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem dziadek wziął kredyt. Zastanawia mnie fakt skąd biorą namiary. Jakoś do mnie nikt nie dzwoni aby pomóc złapać oszustów- a chętnie pomogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mam 31 lat. Zbieram od lat pieniądze na mieszkanie. Do tej pory ledwo odłożyłem 20 tys. Mieszkam na komornym. Staruszkowie widzę posiadają niezłe sumki a wiecznie narzekają ze male emerytury
 Może jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to i na mieszkanie byś szybciej uzbierał. Dziadek wziął kredyt i pieniądze z kredytu oddał oszustom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli stracił nie 33 tys tylko 66, bo Banki tak łatwo nie daruja i kredyt będzie musiał spłacić, a u nas odsetki i cała reszta to drugie tyle co kapitał...Szkoda dziadka, tak się kończy chęć pomagania innym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Panie w banku to tepe dzidy? Mogly zapytac dziadzia po co mu kredyt na stare lata?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Dżizas -- Tak, dziadek wziął kredyt, ale jakie musiał ten kredyt mieć zabezpieczenie, skoro 71latkowi. który może jutro fiknąć, bank daje 30 tys? Zatem na biednego finansowo (może "emerytalnie") nie trafiło. Oczywiście, szkoda dziadka, mam nadzieję że złąpią tych oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durni zawsze pelno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego banki, pracownicy banków nie są przeszkoleni? Powinni zadawać szereg pytań widząc starszą osobę popierającą dużą gotówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, rozsądek, trzeźwość i mądrość , przychodzą wraz z wiekiem,..... WIEKIEM OD TRUMNY!!Z drugiej strony patrząc, po co tym starym pieniądze??           prędzej czy później, raczej prędzej, zanieśliby do zachrystii, czarne miałyby na dziwki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...