Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał popełnić samobójstwo. Uratował go przechodzień

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2017 r. o 15:37 Powrót do artykułu
***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/ , wmówiono ludziom że dlatego są nieszczęśliwi bo nie mają większego domu, nowszego samochodu, więcej zer na koncie, że nie mają już 20 lat, wyglądu modelki/modela, czy kilku partnerów seksualnych i tysięcy innych rzeczy. ludzie szukają duchowego pokoju, szczęścia, ukojenia, wypełnienie wewnętrznej pustki w tysiącach różnych zajęć i w różnych rzeczach ale nie znajdują i nie znajdą w nich, bo to co doczesne, światowe przemija, niszczeje, umiera więc nie wypełni pustki wewnętrznej, nie da nadziei, ukojenia, sensu. tylko to co wieczne może dać ukojenie i wypełnić wewnętrzną pustkę, dać sens i nadzieję nawet w najgorszych okolicznościach. ........ epidemia depresji, samobójstw to nie przypadek a ona dramatycznie się zwiększać wg prognoz m.in who [Światowa organizacja zdrowia ] - ale jest przed nią ochrona i jest na nią lekarstwo - jedyne lekarstwo : ” pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam ukojenie ” - ewangelia mateusza 11:28 biblia warszawska ----- życie wieczne, zmartwychwstanie, ratunek w jezusie - bogu : Żywej wszechmogące, doskonałej w miłości - osobie -- a nie w martwych religiach i zwodniczych organizacjach, ruchach religijnych jak rzymski katolicyzm czy m.in organizacja Świadków jehowy i inne : " jezus mu odpowiedział: ja jestem drogą, prawdą i życiem " - ewangelia jana 14:6a uwspółcześniona biblia gdańska - duchowa siła jest tylko zmartwychwstałym wszechmogącym zbawicielu - im bliżej niego, im bliższa relacja, zaufanie tym człowiek mocniejszy duchowo - a duchowa siła przekłada się na psychikę -- " ci, którzy ufają panu, nabierają siły " - księga izajasza 40:31 __________ wygooglujcie : " jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego przeczytałem Twój komentarz i stwierdzam to samo ludzie nie chodzą do kościoła bo Twierdzą że im nie jest potrzebny Boga nie widzą. JA MIAŁEM ZALAMANIE W BOGA ZAWSZE WIERZYLEM ALE PO ZALAMANIU I WIERZYLEM JESZCZE BARDZIEJ BO BEZ RZADNYCH LEKARZY RZADNYCH LEKÓW WYSZEDLEM NA PROSTA DROGĘ I JESTEM SZCZESLIWYM CZLOWIEKIEM IMCHCE MI SIE ZYC JAKBYM MIAŁ 15 LAT,LUDZIE NIE RÓBCIE GŁUPOT .PAN JEZUS KOCHA KAZDEGO.MODLITWA Daje duzo siły. Chciałbym takim ludziom pomagać, Miałem przypadek w Policji dziewczyna wzięła tabletki bo ja chłopak zostawił. JA SIE PYTAM I CO Z TEGO? MNIE ZDRADZALA ZONA BYŁEM 9 LAT Z NIĄ I CO CZLOWIEKIEM PRZEŻYŁ SWOJE ALE DAŁEM RADE NIE RÓBCIE GŁUPOT LUDZIE ŻYCIE JEST PRZEPIEKNE❤
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...