Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał skoczyć z mostu do Wisły. Uratowali go policjanci

Utworzony przez Chłop Polski, 28 września 2009 o 12:48 Powrót do artykułu
Chciał człowiek najzwyczajniej zwrócić na siebieuwagę.....zobaczcie mimo przeludnienia a jaką pustynię mamy wokól siebie. Mówią do nas biskupy odziane w purpury i oparte na pozłacanych pastorałach,grożą nam sejmowe marszałki przez szklane okna telewizorów,na polecenie sądów dobierają się do nas psychiatry i psychologi ze zmarszconymi czołami .........a nikt się nie zastanowi że dla uzdrowienia takiej zagubionej istoty wystarczy niekiedy intymna rozmowa ze spowiednikiem przyodzianym w zgrzebną szatę w czterech ścianach jego celi .To nie pycha i buta,to nie pachnące wykwintne ubiory nas przekonują ale mądrość płynąca od nauczyciela.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PEWNIE OSTATNIMI CZASY WSZYSCY KTÓRYM CHCIAŁ POWIEDZIEĆ COŚ DLA SIEBIE WAŻNEGO PATRZYLI NA ZEGAREK I MÓWILI ŻE INNYM RAZEM.
0
Brawa dla policjantów...i to takich przystojniaków;))
0
co z tego że im sie udało. człowiek który już raz wisiał powiesi sie drugi raz, tak samo bedzie z nim...
0
NO, no niewiedziałam że w Policji są tak przystojni panowie:) Ciekawe czy ten z zasłonietymi racami jest w zwiazku małżenskim:P
0
~ona~ napisał:
NO, no niewiedziałam że w Policji są tak przystojni panowie:) Ciekawe czy ten z zasłonietymi racami jest w zwiazku małżenskim:P
niestety kolezanko ale tak.spóźnilas sie jakies 2 miesiące,pozdrawiam
0
~kolega~ napisał:
niestety kolezanko ale tak.spóźnilas sie jakies 2 miesiące,pozdrawiam
"Kolego" - policjant to policjant - musi służyć społeczeństwu i nieść pomoc " potrzebującym " a potrzeby są różne - zanim coś napiszesz zapytaj starszych służbą
0
~ona~ napisał:
Jesli nie jest to i tak nie dla ciebie bo ty jeszcze pewnie w podstawowce siedzisz nie pisze sie "recami" tylko rekoma. Pozdrawiam
0
Ale ciasteczko z tego czarniuszka po prawej
0
pozdrowienia z nad morza od Marcina dla Marcina Dobra robota.
0
ha, też bym chciała być uratowana przez Ormiuszka :-)))
0
misia napisał:
Ale ciasteczko z tego czarniuszka po prawej
Odp.ierodol sie ruro od mojego chłopaka!!! 3 maj sie Krzysiu-PAWEŁ
0
Paweł napisał:
Odp.ierodol sie ruro od mojego chłopaka!!! 3 maj sie Krzysiu-PAWEŁ
O kurcze panowie to kto teraz tam pracuje ? Czyżby wasz dowódca zmienił orientacje czy to tak ze stresu?
0
Do redakcji:nie publikujcie zdjęć młodych policjantów bo małolatkom odbija...Tylko patrzeć jak jedna z druga będą sie chciały rzucać do wisły z nadzieją, ze uratuje ich młody przystojny policjant
0
Gdzie wy tu widzicie przystojniaków? Ten po prawo to chyba jakiś niewyspany, bo ma oczy jak dziurki w drzewie po kornikach;)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: