Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcieli się włamać do bankomatu obok wejscia do banku. Nagrała ich kamera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2016 r. o 15:54 Powrót do artykułu
Podobno zupełnie do nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nad tym myśłałem, ale boje się kamer :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto w akcji dwa burki, których robota w ręce parzy, ale dolce vita im się marzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam nie widać aby się włamywali, a że stali to mogli pobierać pueniądze, ja jak stara jestem to przy bankomacie zanim wypłacę to stoję dłuższy czas, bo zanim wyjmię okulary, kartę, pin osobno schowany, wystukam, wybiorę pieniadze, o to stoję kilka minut i te będe posądzana, że coś kombinuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oto w akcji dwa burki, których robota w ręce parzy, ale dolce vita im się marzy.
i mają rację, bo w naszym kraju się nie oplaci pracować, masz pracuję już 40 lat i cholerny rząd się zastanawia czy dać mi emeryturę po 40 latach pracy czy nie, a jak rozdaje 500+ za darmo t. za pieprzenie sie i rozmnazanie to się nie zastanawia czy dać na fajki i wódę zdrowym młodym rodzicom, czy nie. A najgorsze jest to, że po 40 latach pracu jak przejdę na emeryturę w wieku 60 lat to wmawiają mi, ze kraj upadnie bo musza nam wypłacać wypracowane nasze pieniądze, a jak dają za darmo 500+ lub wypłacają emerytuę po przepracowaniu 10-30 lat pracy to nie rozpaczają małpy wrednie. Oby ich szlag trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech robią co chcą ,a co tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...