Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcieli ukamienować człowieka

Utworzony przez :), 1 grudnia 2008 r. o 02:16 Powrót do artykułu
Tylko 8 lat?! jak ktoś wali drugą osobę kamieniem w głowę tak mocno, że pęka czaszka to nie jest usiłowanie zabójstwa? gdzie my żyjemy?! co to za kraj?:F żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni gnojow do kryminału na dozywocie!!! Za usilowanie zabojstwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalić gnojów żywcem. Za moje pieniądze ścierwa będą karmione ?! Dość tego ! Widać z wyglądu że to śmiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ziemia nie powinna nosić.Bandyci.Patrzcie na te mordy.Wyeliminować.Kula w łeb.Jak w Chinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe po co im oczy zasłonili ?? a no tak ochrona musi być,,,,, nie mozna, to nie etyczne, obcinac rece i nogi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kula w głupi łeb. Po co takie wyrzutki społeczeństwa mają chodzić po tym świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilot napisał:
Spalić gnojów żywcem. Za moje pieniądze ścierwa będą karmione ?! Dość tego ! Widać z wyglądu że to śmiecie.
Zgadzam się z Tobą,za pieniądze podatników te ścier...wa będą karmione.Ja za same mordy już ich bym posadziła na krzesło elektryczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
Zgadzam się z Tobą,za pieniądze podatników te ścier...wa będą karmione.Ja za same mordy już ich bym posadziła na krzesło elektryczne!!!
Zgadzam się! Ale o jednym nie mogę przestać mysleć: dlaczego tylko jeden człoweik ruszył w ich stronę. Bo tylko on widział? Możliwe. Ale świadków pobicia było już więcej. Na ich oczach rozgrywaly się opisywane sceny. Więc dlaczego nikt nie pomógł? Bo się bał, bo znieczulica, itepe. Prawda. Ale prawo też takie mamy, że takiemu gnojowi jak złamiesz nos albo, co gorsza, rękę - pójdziesz siedzieć za spowowdowanie obrażeń. Czasem wydaje mi się że ludzie jeszcze duuuuużo mogą nauczyć się podpatrując naturę. Pszczoła i szerszeń to śmiertelni wrogowie. W bezpośredniej konfrontacji pszczoła nie ma szzans z większym i silniejszym szerszeniem. W pojedynkę nie. Ale pszczoły azjatyckie wykształciły u siebie dobry sposób obrony przed napastnikiem. Kiedy szerszeń zjawia sie obok ula pozwalają mu wejść do środka (europejsckei atakują od razu i giną). Gdy tylko napastnik znajdzie się w środku znaczna częąść roju rzuca się na niego. Śmierć napastnika jest ciężka. Więc... Kupą mości Panowie, kupą. Może jak zadusimy takie ścierwa na miejscu, to żaden sąd i adwokacina nie będzie mógł dać upustu swoim głupim sentencjom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu: "opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach." A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ? A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszoac zdjec w dzienniku zrobione sa przez niewiadomo kogo a podpisane że dziennik wschodni albo nawet nazwiskami ich dziennikarzy, ktorych tam nigdy nie było. "Po dwóch godzinach, korzystając z pomocy świadków, do ich pokoju weszli policjanci. Wsadzili mężczyzn za kratki." Przeprasza, ale nie rozumiem. Swiadkowie zanieśli ich na rękach tam, czy w lektykach kratki przynieśli policjanci czy swiadkowie także ze sobą i ich tam wsadzili ? Męzczyzni mogli trafić za kratki, ale to dopiero po wyroku sadu a nie policjantow czy swiadkow. Policja najwyzej mogla ich zatrzymac i przekazać do dyspozycji prokuratury. Bądz wystapic do sadu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, wtedy trafili by "za kratki". Bo jak wynika za kratki trafili w swoim pokoju. "Nie robili jeszcze dokładnych badań, ale mówią, że może mieć niedosłuch w jednym uchu - dodaje żona" - kto mówi-> policjanci, swiadkowie, czy dziennikarze GS ? Bo zona pomiimo że wzrokiem diagnozuje złamania tu samodzielnie sie tez nie wypowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noniusz napisał:
Takich ziemia nie powinna nosić.Bandyci.Patrzcie na te mordy.Wyeliminować.Kula w łeb.Jak w Chinach.
Najlepiej wpieprzyć im tymi samymi kamieniami, ale skutecznie... Szkoda marnować pieniędzy podatników na ich utrzymanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wsadzić do paki na zawsze razem z ich kochanymi rodzicami !!!!!!!!! a po tygodniu starych wypuścić...a reszte też ale z dymem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No inteligencja bije z ich twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO TO BYDŁO ŻYJE NA TYM ŚWIECIE,A MOŻE MAJA USTAWIONYCH RODZICÓW I NAWET WŁOS IM Z GŁOWY NIE SPADNIE BO TATUŚ NA TEN PRZYKŁAD TO PROKURATOR ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępić bydło (przepraszam zwierzęta), bo tego barachła już dość się namnożyło. Jesli chodzi o wyroki sadów , to jest śmiech na sali ( grozi im 8 lat, ale zapewne tyle nie dostaną-- no może ze trzy lata odsiedzą). To ma być kara za usiłowanie zabójstwa ????????????????. KPINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego zasłania się im oczy? Ludzie powinni znać ich z twarzy i wiedzieć z kim maja do czynienia. Osądzony czy nie to jest nieważne. Jak będą mieli szmal to papugi ich wykręcą. I znowu wyjdą i tym razem zabiją na śmierć, bo będą rozzuchwaleni bezkarnością. Takich trzeba piętnować a na czole robić stosowne napisy kim są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...