Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciało mężczyzny w spalonym budynku

Utworzony przez puławiak, 31 marca 2009 o 22:03 Powrót do artykułu
Do Szanownego redaktora tego artykułu nie wiem skad Pan ma takie informacje ale "Wólka Profecka" nie jest odrebna częsci ani odrebna miejscowosci!!!!!!!! to jedna z ULIC PUŁAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec nie wiem czemu Pan pisze znalezli na Wólce profeckiej powiat pułwski!!!! Ta ulicy sie po prostu tak nazywa!!!! I rzeczywiscie mozna to mylic ze to odrebna miejscowosc ale jak pisalem wyzej to jest JEDNA Z ULIC W PUŁAWACH zaraz koło nowego mostu!!!! POZDRAWIAM I LICZE NA KOREKTE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Szanownego redaktora tego artykułu nie wiem skad Pan ma takie informacje ale "Wólka Profecka" nie jest odrebna częsci ani odrebna miejscowosci!!!!!!!! to jedna z ULIC PUŁAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec nie wiem czemu Pan pisze znalezli na Wólce profeckiej powiat pułwski!!!! Ta ulicy sie po prostu tak nazywa!!!! I rzeczywiscie mozna to mylic ze to odrebna miejscowosc ale jak pisalem wyzej to jest JEDNA Z ULIC W PUŁAWACH zaraz koło nowego mostu!!!! POZDRAWIAM I LICZE NA KOREKTE
0
Jak mogą być nieznane przyczyny śmierci faceta w spalonym domku... Przecięż to prawie oczywiste, że spalił się.. Z tego co wiem, już kiedys też paliło się u niego...
0
byle co usłyszę, byle co napiszę
0
ktoś napisał:
byle co usłyszę, byle co napiszę
...burak!
0
edziu napisał:
Jak mogą być nieznane przyczyny śmierci faceta w spalonym domku... Przecięż to prawie oczywiste, że spalił się.. Z tego co wiem, już kiedys też paliło się u niego...
Przyczyny mogą być różne: Mógł umrzeć w trakcie pożaru, jego śmierć mogła mieć związek z udziałem osób trzecich, którzy podpalając mogli zacierać slady, wreszcie mógł umrzeć naturalnie, a pożar to zbieg okoliczności, qmasz? Wyjaśnią przyczyny powstania pożaru i przyczynę śmierci, bedzie wiadomo co się stało..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: