Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka spadła z nasypu na obwodnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2017 o 13:31 Powrót do artykułu
Szofer :)))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szofer :)))" ? -POLSKIE DROGI.
0
Gieniusz czy debile z DW? Pisze idiota o scanii a na zdjęciu mercedes. To jest dopiero rzetelność informacji. Ale jak by chodziło o dokopanie rządowi to nawet powieka by nie drgnęła.
0
Tobie jak na czole nakleją rysunek konia to też jesteś ogierem?
0
undefined napisał:
Szofer :)))
 jaki szofer, to zwyczajny wozak.wczoraj woził gnój jednym koniem . dzis nie ogarnia kilkuset(pod maską). A kartę woźnicy pewnie ma za śmietanę.Wielu takich szaleje po drogach siejąc strach i śmierć.
0
Kto płaci później za odbudowanie np. tych barier wzdłuż drogi?
0
wszyscy
0
Ubezpieczyciel z OC sprawcy, była Policja więc zwyżki OC się nie uniknie. Chyba że jakimś fartem nie zgłoszą (może się zdarzyć).
0
Brak znajomości praw fizyki i wyobrażni mocno szkodzi.
0
Tiry na tory
0
Kto mu dał prawo jazdy? Nie wie, że jak się jedzie ciężarówką z takim ładunkiem to trzeba bardziej uważać niż jadąc np. osobówką? Amator nie kierowca. Dobrze że pacan nikogo nie zabił przy okazji...
0
1000 m dalej budowana jest ekspresówka, gdy wczoraj jechałem tym węzłem to łącznice były całe w błocie. Przy nie dużej prędkości na łuku rzucało zwykłą osobówką więc wyobrażam sobie co musiało się dziać z takim zestawem przy jeździe z górki, po łuku i wjechaniu w breję śliską niczym lód.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: