Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kiedyś ktoś mi powiedział o tym panu, że jemu też się noga powinie, bo widział jak innych dopada niesprawiedliwość i przykładał rękę do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mówisz, że jak holował samochód pijanego kierowcy, którego policja zdążyła złapać zanim zabił twoja matkę, to przyłożył do tego rękę i dlatego ma mu się noga podwinąć? Gdzie tu widzisz niesprawiedliwość? Jak jesteś tak jaśnie oświecony i potrafisz rzucać fałszywe światło na tego człowieka jak i na każdego innego, który dobrze i uczciwie wykonuje swoją pracę to nie występuj jako Geust tylko podaj swoje imię i nazwisko i stań oko w oko z tym panem. Jego nazwisko jest w artykule, bo nie ma czego ukrywać, jest uczciwy i należą mu się pieniądze. To urzędnicy rzeźbią w gównie, żeby nie zapłacić mu tego za co mu się należy jak psu micha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem gdzie jest ten plac zainteresowany jestem kupnem kilku aut jesli jest taka mozliwośc i rozsadna cena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy ul. Dęblińska 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mówisz, że jak holował samochód pijanego kierowcy, którego policja zdążyła złapać zanim zabił twoja matkę, to przyłożył do tego rękę i dlatego ma mu się noga podwinąć? Gdzie tu widzisz niesprawiedliwość? Jak jesteś tak jaśnie oświecony i potrafisz rzucać fałszywe światło na tego człowieka jak i na każdego innego, który dobrze i uczciwie wykonuje swoją pracę to nie występuj jako Geust tylko podaj swoje imię i nazwisko i stań oko w oko z tym panem. Jego nazwisko jest w artykule, bo nie ma czego ukrywać, jest uczciwy i należą mu się pieniądze. To urzędnicy rzeźbią w gównie, żeby nie zapłacić mu tego za co mu się należy jak psu micha.
Nie. Po prostu zastanawiam się, czy "ktoś" nie pomaga w tym, aby mu się noga podwinęła. I masz rację- było zlecenie, usługa wykonana, zapłata się należy. Jeśli moja wypowiedź została inaczej zinterpretowana- przepraszam, nie taki był mój zamysł. Chcę tylko powiedzieć, że w Puławach rządziły i nadal rządzą układy i układziki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, jesteś GOŚĆ, podoba mi się Twoja odpowiedź. Masz rację, niestety ten system tak działa, żeby ci którzy zaufali organom państwa i wykonywali zadania publicznoprawne nie dostali wynagrodzenia za wykonaną pracę. W takiej samej sytuacji jest w Polsce kilka tysięcy przedsiębiorców, którzy jak ten pan z Puław nie otrzymali wynagrodzeń i którzy nie mają co zrobić z pojazdami usuniętymi na ich parkingi. Słyszałem, że sprawą zainteresował się Rzecznik Praw Obywatelskich, który też ma dość takich praktyk urzędników. Właściciele mienia zabużańskiego i ich spadkobiercy nie mogą uzyskać rekompensat, do których Państwo Polskie zostało zobowiązane przez Trybunał w Strasburgu. Jak mawiał klasyk ch... d... i kamieni kupa... Pozdrawiam Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetransportować wszystkie wraki pod urząd który wydał nakaz holowania na parking i tyle. Dość już tej urzędniczej arogancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz uszczelki do mondeo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...