Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co myśłicie o treningu EMS

Utworzony przez Kamila, 14 sierpnia 2013 r. o 11:24
Czy przypadkiem ktoś z was trenował już z użyciem ems? Chodzi o ćwiczenia przez 30 minut przez elektrostymulację mięśni. Czytałam na trening-ems(kropka)pl, że ta metoda jest lepsza oraz daje szybsze efekty niż ciężkie ćwiczenia na siłowni. Chyba wygląda ciekawie. Pytam, ponieważ nie wiem czy rzeczywiście warto, a chciałabym wzmocnić ciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przypadkiem ktoś z was trenował już z użyciem ems? Chodzi o ćwiczenia przez 30 minut przez elektrostymulację mięśni. Czytałam na trening-ems(kropka)pl, że ta metoda jest lepsza oraz daje szybsze efekty niż ciężkie ćwiczenia na siłowni. Chyba wygląda ciekawie. Pytam, ponieważ nie wiem czy rzeczywiście warto, a chciałabym wzmocnić ciało.
Służę swoim drążkiem !!! nie kurzy się i bezstresowo,ogólnie miła atmosfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ostatnio zaczęłam ćwiczyć w Beauty Skin na Filareckiej. Mają program treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji (EMS). Świetna sprawa. Zajęcia trwają 30 minut, wystarczy pojawić się u nich 1-2 razy w tygodniu żeby były efekty. Metoda działa na redukcję tkanki tłuszczowej, ale można też w ten sposób ćwiczyć żeby nabrać mięśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaak! We Wrocławiu Fitbodybox (***s://fitbodybox.pl/) pomogli mi schudnąć przed moim ślubem! :D Ogólnie polecam taką formę treningu szczególnie ludziom, którzy chcą zaoszczędzić na czasie, bo same treningi są krótkie. No fajna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...