Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba najciekawszy artykuł na tym portalu, szkoda tylko że taki zdawkowy. Mam nadzieję że ekspedycja na dno łachy będzie szerzej opisana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie też jestem ciekaw co jest na dnie. Prosimy o dokładniejsze informacje po dalszych pracach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie znaleziono ale przecież jak mówi tekst piosenki nie o to chodzi by złapać króliczka ale by gonić go. Oczywiście na koszt podatników. Dziś święto Antoniego patrona od zgub.Nie łatwiej tu szukać wsparcia?Mamy takiego jednego od brzosy on znajdzie wszystko.Hel,sztuczną mgłę itd w zależności od zapotrzebowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Muzeum PTTK działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypukłości? Pewnie jakaś baba z wielkimi cycami leży na dnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie znaleziono ale przecież jak mówi tekst piosenki nie o to chodzi by złapać króliczka ale by gonić go. Oczywiście na koszt podatników. Dziś święto Antoniego patrona od zgub.Nie łatwiej tu szukać wsparcia?Mamy takiego jednego od brzosy on znajdzie wszystko.Hel,sztuczną mgłę itd w zależności od zapotrzebowania.
O jakim ty Helu piszesz komunistyczna,czerwona świnio ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypukłości? Pewnie jakaś baba z wielkimi cycami leży na dnie...
Chyba bucu twoja stara . bu,ha,ja,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...