Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj powinien sąd dobrać się do tyłka byłego komendanta. Komendant szaleje bo został bez pracy. Teraz jeszcze coraz bardziej pogłębia się i zamiast szacucnku byłych harcerzy staje się posmiewiskiem. Tyle lat działał w harcerstwie a teraz rzuca kamieniami ? Oj oj panie B. nieładnie. Nic pan nie zawojuje bo sam pan wie jakie pan szambo zostawił- długi, długi,długi. Wstyd aby ktoś kto nosi lub nosił mudur harcerski teraz okazał się tchórzem, donosicielem i to anonimowym. Miej czelnośc podpisać się nazwiskiem nad takimi paszkwilami które nic nie wnoszą.   Wstyd, wstyd, wstyd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakby nie było dziś już Biedny Cośtam miał swój prywatny folwark, a teraz się urwało, bo ile lat można kogoś rżnąć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo to survival a nie Wall Street Wodzu :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
młodzi dobrze wiedzieli w co się pchają... można im tylko życzyć powodzenia. Na początku zawsze jest ciężko ale dacie radę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
złodzieju zamknij jape.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Prawdopodobnie na bieżącą działalność i wynagrodzenie dla komendanta."   Prawdopodonbnie to ....na wynagrodzenie. Patrząc bowiem na poczynania tego byłego komendanta, to jakiś dobry cwaniaczek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Media mogą nie pisać (Bogdan Cybula) jak nazywa się były komendant hufca (Bogdan Cybula) ale jeśli ktoś chce się tego dowiedzieć (Bogdan Cybula) łatwo znajdzie tą informacje w internecie (podejżany Bogdan C.) Były komendant hufca powinien wiedzieć (Bogdan Cybula) że w dzisiejszych czasach (Bogdan Cybula) przed google trudno się ukryć (podejżany Bogdan C.)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym pełnym zawiści komentarzu przydałoby się autorowi zasugerować korzystanie ze słownika ortograficznego albo pohamowanie emocji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kabel lodowki anonimy z nr.telefonu Zasypane szambo.bogdan ze sceny schodzi sie w oklaskak,Dlugi ktore zostawiles i to cale szambo to wstyd dla harcerstwa dla ciebie i mtych twoich przydupasow Ramejaka Bratka i tych co pojechali z toba do Orzechowa.Pokryje koszty prawnika ktory dobierze sie wam do d....py. i wyjasni  wasze malwersacjie prze tyle lat,Po raz kolejny pisze harcerzu od siedmiu bolesci,Oboz sie odbyl bez ciebie i twoich przydupasow.Nie jeste nie zastapiony .Pisz anonimy dalej tylko to ci zostalo a prokuratura wie duzo/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to jest, kiedy podobne organizacje traktuje się, jakby ich nie było, a wybiera się dwie, ostatnio trzy, bo są największe. Dla przypomnienia Czytelników: w Polsce istnieje kilkanaście organizacji harcerskich. To jest stare ZHP, które zostało rozwiązane za Stalina, a potem przekształcone z ZMP - przybudówki PZPR (ZHP współczesne rości sobie prawo do wyłączności do nazwy, znaków i symboli starego, przedwojennego ZHP, którym po prostu nie jest! Bezprawnie!); ZHR - organizacja powszechnie już znana, opozycyjna wobec ZHP; Skauci Europy "Zawiszacy" - tyle, że to nie są harcerze, ale skauci; Stowarzyszenie Harcerskie (SH); Harcerstwo Rzeczypospolitej Polskiej (HRP), czy Rangersi. Są i mniejsze, ale ich nie wymieniam, skoro prowadzą dwie, trzy drużyny i są bardzo lokalne. Kto czesze pieniądze publiczne (rządowe, samorządowe) z tych wymienionych organizacji? Przede wszystkim i chyba wyłącznie ZHP, ZHR i Skauci Europy. I też w bardzo nierównym stopniu. A pieniądze, to także szansa na rozwój! Bo jeśli te trzy organizacje mają dotacje, to mogą organizować harcerskie imprezy (biwaki, obozy, wycieczki, złazy). A te bez kasy? W powszechnej opinii są nielegalne, "rozbijają" ruch harcerski, są niewiarygodne. Tak się ocenia "konkurencję" harcerską. MIMO punktu w Prawie Harc erskim mówiącym o tym, że harcerz jest dla harcerza bratem. Powie ktoś, to niech te poszkodowane organizacje piszą projekty, niech piszą o dotacje. Ano niech piszą. Tylko, że i tak ich nie dostaną, bo.... nie starczy, bo te trzy stowarzyszenia mają po 25 i więcej lat działania, a nowe są tylko nowe, bo nie ma się wejść do informacji, bo nie ma się wejść do komisji przyznającej pieniądze. Więc jedni dostają na druk książki , a inni nie dostaną nawet na zakup Krzyży Harcerskich dla nowych harcerzy i rodzice muszą kupić wszystko i zapłacić za wszystko. I na koniec granat do ogródka harcerskiego. ZHP, ZHR i Skauci Europy robią WSZYSTKO, by USTAWOWO ich wyróżnić, jeszcze bardziej umniejszając inne organizacje harcerskie. Taka jest harcerska prawda! I czas na zmiany! Czas na to, żeby patrzeć na ręce działaczy tych wielkich organizacji harc erskich i skautowych, bo w innym przypadku ruch harcerski w Polsce będzie zaśmiecany oszustami, wyłudzaczami i innymi "druhami", którzy mają piękne mundury i lata tradycji, alke dawno zagubili ducha skautowego i harcerskiego. Pozdrawiam wszystkich uczciwych i porządnych instruktorów i harcerzy ze wszystkich organizacji - tych wymienionych i tych nie wymienionych. Czuwaj!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: