Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przygadywał kocioł garnkowi!
I kulą w płot - mieszkam tu grubo ponad 40 lat i nie żałuję. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy to dziura jakich mało...obejść całe miasteczko to kwestia 20 minut i zgubić się ciężko hehe bo wszystkie drogi i tak prowadzą do dworca :)
Jasne. 50 km2 w 20 minut. Długie nogi masz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale od wiaduktu do mostu 30 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plecemi na oparciu łąwki w rynku a nogami w kartoflach ot takie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plecemi na oparciu łąwki w rynku a nogami w kartoflach ot takie miasto
Złośliwa zuzia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł taki jakby Puławy były ewenementem w Polsce pod względem kiepskiej demografii. Warto poczytać prognozy dla innych miast w Polsce, i wtedy okazuje się, że nie jest to problem Puław, czy nawet okolic, ale ponad 90% polskich miast, i jest to tendencja krajowa. Ale oczywiście najlepiej znowu ponarzekać na swoje podwórko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale my mieszkamy w Puławach i one nas zajmują, trzeab coś z tym zrobić ja mam 5 dzieci- a wy? wiem, że  praca na Azotach nie sprzyja płodności, to swoista antykoncepcja, kilku mam znajomych mających problemy z potomstwem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim musi się zmienić płaca- średnia, którą podaje się w statystykach na poziomie ok. 4 tys. jest nieosiągalna dla większości mieszkańców Puław i naszego województwa. Zarabiając ok. 2 tys. na rękę ciężko jest świadomie się decydować na rodzicielstwo, bo przy obecnym poziomie cen ledwo starcza do pierwszego. Wyższe płace to priorytet, rynek sam tego nie ureguluje, bo gdyby mógł już by się tak stało. Konieczna jest interwencja rządowa- na różnych płaszczyznach, ale z jednym celem- wyższe płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwicie? Roboty ni ma, motywacji ni ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale my mieszkamy w Puławach i one nas zajmują, trzeab coś z tym zrobić ja mam 5 dzieci- a wy? wiem, że  praca na Azotach nie sprzyja płodności, to swoista antykoncepcja, kilku mam znajomych mających problemy z potomstwem,
  Z całym szacunkiem ale jestem więcej niż pewien że jedno z drugim nie ma żadnego związku :) I nie trzeba być lekarzem żeby to stwierdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale my mieszkamy w Puławach i one nas zajmują, trzeab coś z tym zrobić ja mam 5 dzieci- a wy? wiem, że  praca na Azotach nie sprzyja płodności, to swoista antykoncepcja, kilku mam znajomych mających problemy z potomstwem,
A co to jest 5-cioro?Znam takich co po 9-cioro mają!!!Co kilkoro zabiorą to nowe robią!!!   Puławiaki z 1-ego maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamieszkałem tu rok temu i zaczynam tego żałować, Puławy są bardziej prowincjonalne niż 30 lat temu, wystarczy wyjść w południe na główną ulicę Piłsudskiego żeby poczuć się samotnie jak na wsi, jeszcze ci , co na azotach pracują to ich tu trzyma, ale  nawet w kwestii kultury to nawet Świdnik bije puławy na głowę z tym całym POKiem
Niby co się w tym Swidniku takiego dzieje.Cały czas walka o miejsca pracy w tym włosikm helikopterowskim koncernie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamieszkałem tu rok temu i zaczynam tego żałować, Puławy są bardziej prowincjonalne niż 30 lat temu, wystarczy wyjść w południe na główną ulicę Piłsudskiego żeby poczuć się samotnie jak na wsi, jeszcze ci , co na azotach pracują to ich tu trzyma, ale  nawet w kwestii kultury to nawet Świdnik bije puławy na głowę z tym całym POKiem
Niby co się w tym Swidniku takiego dzieje.Cały czas walka o miejsca pracy w tym włosikm helikopterowskim koncernie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest 5-cioro?Znam takich co po 9-cioro mają!!!Co kilkoro zabiorą to nowe robią!!!   Puławiaki z 1-ego maja
Jedna taka też ma 9 i z tej 9 już mają swoje i do MOPSu po kasę walą,nawet czytać dobrze nie potrafią ale niż demograficzny podreperowują.Państwo ma z nich tyle pożytku ,że hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kulą w płot - mieszkam tu grubo ponad 40 lat i nie żałuję. :)
Ja też mieszkam 48 lat mam możliwość zamieszkać gdzie indziej ale trzyma mnie tu klimat spokojnego miasta,dużo zieleni latem,bliskość urzędów.Dom Chemika ma dużo propozycji kulturalnych i ogólnie jest fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy to dziura jakich mało...obejść całe miasteczko to kwestia 20 minut i zgubić się ciężko hehe bo wszystkie drogi i tak prowadzą do dworca :)
Jaka dziura miasto skomunikowane z Lublinem ,Warszawą PKP,busy,PKS niejeden by chciał tu mieszkać.Odnowione bloki kolorowe, skwery ,przystań ,szkoły przedszkola,galerie,markety ,domy kultury abyś chciał korzystać.Sami nie wiecie czego chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imigranci poprawią wskaźniki, to kwestia czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IŚĆ W ŚLADY Miasta RZESZÓW włączyć do Puław wsie !!! w następnym roku zostaną kolejne wsie przyłączone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...