Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cudem uszli z życiem. Stracili dom w pożarze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2017 r. o 13:05 Powrót do artykułu
A radny z Wronowa nie angażuje się w pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem w sklepie zbiorke pieniedzy prowadzi takze pobliska stacja benzynowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A radny z Wronowa nie angażuje się w pomoc.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
---------------------------------------------------------------- 
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
radni są od brania diet za kilka posiedzeń w roku, ktore są mało co mniejsze od nainiższego wynagrodzenia jakie my zarabiamy ale za cały miesiąc, gdzie uważam, że jak pchają się na stołki to winni go wykonywać jako wolontariat, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pomoc nalezy zwrócić sie do rzadu tj. PiS, tam mają kupę szmalu bo już nawet rozdają za darmo młodym zdrowym rodzicom tj. 500+, nie trzeba nawet pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pomoc nalezy zwrócić sie do rzadu tj. PiS, tam mają kupę szmalu bo już nawet rozdają za darmo młodym zdrowym rodzicom tj. 500+, nie trzeba nawet pracować. Ale to ,,pińcet"boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiórka będzie został wysłany wniosek o pozwolenie na jej przeprowadzenie. W następnym tygodniu oczekiwana decyzja, taka jest procedura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny wolontariusz TAK POWINNO BYĆ a nie pchają się do lokajnego ukladziku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny ma swoje sprawy, szuka stołka dla zony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mocno uogolnione. Ja ciężko pracuje aby utrzymać rodzinę. Więc może nie wrzucamy wszystkich do jednego " worka ". I nigdy nie dostałam od państwa pomocy przy wychowaniu dziecka. Teraz przynajmniej mogę pozwolić dziecku na rozwijanie jego zainteresowań, bo wiem że na chleb mi wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypisomoher napisał:
po pomoc nalezy zwrócić sie do rzadu tj. PiS, tam mają kupę szmalu bo już nawet rozdają za darmo młodym zdrowym rodzicom tj. 500+, nie trzeba nawet pracować. Ale to ,,pińcet"boli...
antypisomoher napisał:
----------------------------- a coś ty kuźwa myślał, ja musze 1,5 tygodnia zapieprzac aby dostać pińcset i też odprowadzam podatki i codzienie modlę sie o to aby tych co rozdają za darmo trafiło, bo zgroza abyśmy my za pracę dostawali jałmużnę, my też chcemy życ i rodziny mające jedno dziecko a mające dochód tylko 801 zł na osobę też chcą żyć. Pieniadze się należą tylko i wyłącznie za pracę i pomoc dla chorych czy wypadki losowe jak te, a mlodych zdrowych rodziców do roboty jak mają siłę robić i rodzić dziecko za dzieckiem, dac godne wynagrodzenia i niech mają tyle dzieci na ile ich będzie stać utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubezpieczenie musi wypłacić kwotę potrzebną do odremontowania domu więc nie ma tragedii, najgorszy jest szok po przejściu tego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez płace podatki,też zapieprzam i 500 nie biore ale nie ujadam jak ty i sie nie uzalam nad sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drek naucz się czytać a potem komentuj. Przeczytaj to jeszcze raz i się zastanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom nie był ubezpieczony bo to jest naprawdę bieda rodzina, matka sama wychowujących syna pracuje tylko sezonowo więc sytuacja jest bardzo trudna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentarzy jest tutaj zbędna. Na wylewanie żalu i debaty prosze sobie założyć osobne forum bo to nie jest miejsce na wyznania osobiste. Czy wiadomo kiedy i gdzie zostanie opublikowany numer konta na zbiórkę pieniędzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...