Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Czarne przedszkolanki” w Puławach. Nie będzie kary dla dyrektor placówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2016 r. o 14:43 Powrót do artykułu
BRAWO PRZEDSZKOLANKI!!!!!!! POPIERAM!!!!! Uwazam ze badania genetyczne i ewentulana aborcja powinny byc obowiazkowe jesli widze te wpisy tutaj LUB niektorych ludzi co nami rzadza i nazywaja sie politykami. Dzieku aborcji mielibysmy spokojny kraj a tak... .tylko szambo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisamski jad, to oczywiście katolicy po wieczornym różańcu dają upust emocjom. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty debil piszesz każda kobieta ma prawo mieć swoje zdanie i decydować ,dlaczego niema wynagrodzenia dla kobiet wychowujących dzieci do 3 roku życia i tych kobiet które wychowują chore dzieci wiec przestańcie oczerniajcie kobiety popieram te panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 miejsce w konkursie na najlepszego nauczyciela mają w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto kocha, najlepiej naucza... tylko czy naprawdę kocha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Puławskie przedszkole nr 8 omijać szerokim łukiem, tam pracują wariatki niebezpieczne dla dzieci.
Skoro tam pracują wariatki, to dlaczego dotychczas to przedszkole miało nienaganną opinię? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Urząd Miasta Puławy oferuje nauczycielkom stroje służbowe? Jeśli nie, każda ma prawo przyjść ubrana, jak chce, oby przyzwoicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha - to o władzach miasta, a Paniom Przedszkolankom - wyrazy wielkiego uznania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do dyrektorki i pracownic, ponieważ wspieracie kobiety w prawie aby można pozbawić życia dziecko przed narodzeniem tylko dlatego że jedyną jakby winą jest jego niepełnosprawność. Czy takie dziecko urodzone pomimo że uważacie że powinno być prawo i możliwość aby pozbawić je życia zanim się urodzi że mogłoby chodzić do waszego przedszkola. Czy ubrałybyście się na czarno i protestowały gdyby takie dziecko które według was nie miałoby prawa do narodzenia zostało zapisane do waszej placówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sięzajma wiecznymi fuszerkami na marinie czy skwerze. Niech tam szukają winnych niedoróbek jak już muszą koniecznie tak karać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak czy inaczej baby zachowały się skandaliczne - szkoły i przedszkola powinny być wolne od polityki w tym od kodziarstwa
Kościoły też powinny byś wolne od polityki i kaczyzmu. A co jest. Propaganda, że nawet Urban sie chowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak nazwać zachwalanie niezlomnego prezydenta przez katechete na lekcji religii? Katechizacją czy polityką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie trzeba karać winnych w urzędzie - małe placyki zabaw w cenie luksusowej willi(prawie milion) zabaweczki po 150 tys, dziurawe parkingi i smród na marinie, gehhenna błota na skwerze to nie ma kary? Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
'Przedszkolanki',  które mają obsesję mordowania dzieci, powinny zostać wywalone.
Zgadzam się z tym. Ale co to ma do tych ze zdjęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam pytanie do dyrektorki i pracownic, ponieważ  wspieracie kobiety w prawie aby można pozbawić życia dziecko przed narodzeniem  tylko dlatego że jedyną jakby winą jest jego niepełnosprawność. Czy takie dziecko urodzone pomimo że uważacie że powinno być prawo i możliwość aby pozbawić je życia zanim się urodzi że mogłoby chodzić do waszego przedszkola.  Czy ubrałybyście się na czarno i protestowały gdyby takie dziecko które według was nie miałoby prawa do narodzenia zostało zapisane do waszej placówki.
A ja mam proste pytanie do Ciebie - na jakiej podstawie twierdzisz, że one " wspierają kobiety w prawie aby można pozbawić życia dziecko przed narodzeniem  tylko dlatego że jedyną jakby winą jest jego niepełnosprawność. " Skąd taki karkołomny wniosek? Bo ich protest dotyczył zupełnie czego innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Pani wiceprezydent tak samo szybko wyciągnie konsekwencje wobec kieronika inwestycji za remont innego przedszkola w Puławach na Kołłataja. Od czerwca do dzisiaj nie są w stanie zakończyć remontu i końca nie widać zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie czarny protest tylko czerwony, nazwa wprowadza ludzi w błąd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfu, wstyd się przyznać, że urodziłem się w Puławach. Kobiety MAJĄ PRAWA, i mają dowolność w ubieraniu się. Tfu na "władzę" ze słomą w butach i jedną komórką (katolicką) we łbach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no? napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam pytanie do dyrektorki i pracownic, ponieważ  wspieracie kobiety w prawie aby można pozbawić życia dziecko przed narodzeniem  tylko dlatego że jedyną jakby winą jest jego niepełnosprawność. Czy takie dziecko urodzone pomimo że uważacie że powinno być prawo i możliwość aby pozbawić je życia zanim się urodzi że mogłoby chodzić do waszego przedszkola.  Czy ubrałybyście się na czarno i protestowały gdyby takie dziecko które według was nie miałoby prawa do narodzenia zostało zapisane do waszej placówki.
A ja mam proste pytanie do Ciebie - na jakiej podstawie twierdzisz, że one " wspierają kobiety w prawie aby można pozbawić życia dziecko przed narodzeniem  tylko dlatego że jedyną jakby winą jest jego niepełnosprawność. " Skąd taki karkołomny wniosek? Bo ich protest dotyczył zupełnie czego innego...
Protest dokładnie tego dotyczył bo o tym była ustwa. A, że głupie niektóre baby dorobiły do tego ideologia i napisaly różne bzdury czego to ta ustawa nie zabroni to inna działka. Dziwi jednak, że przedszkolanki a nie mają nic przeciwko zabijaniu małych dzieci. Strach już dziecko wysłać do przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ernest napisał:
no? napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Mam pytanie do dyrektorki i pracownic, ponieważ  wspieracie kobiety w prawie aby można pozbawić życia dziecko przed narodzeniem  tylko dlatego że jedyną jakby winą jest jego niepełnosprawność. Czy takie dziecko urodzone pomimo że uważacie że powinno być prawo i możliwość aby pozbawić je życia zanim się urodzi że mogłoby chodzić do waszego przedszkola.  Czy ubrałybyście się na czarno i protestowały gdyby takie dziecko które według was nie miałoby prawa do narodzenia zostało zapisane do waszej placówki.
A ja mam proste pytanie do Ciebie - na jakiej podstawie twierdzisz, że one " wspierają kobiety w prawie aby można pozbawić życia dziecko przed narodzeniem  tylko dlatego że jedyną jakby winą jest jego niepełnosprawność. " Skąd taki karkołomny wniosek? Bo ich protest dotyczył zupełnie czego innego...
Protest dokładnie tego dotyczył bo o tym była ustwa. A, że głupie niektóre baby dorobiły do tego ideologia i napisaly różne bzdury czego to ta ustawa nie zabroni to inna działka. Dziwi jednak, że przedszkolanki a nie mają nic przeciwko zabijaniu małych dzieci. Strach już dziecko wysłać do przedszkola.
No cóż, chodząca inteligencjo katolicka... Protest w istocie dotyczył zabrania kobietom prawa WYBORU. Jak do tej pory nie ma obowiązku aborcji (co oczywiste), jest MOŻLIWOŚĆ. Tylko, że tacy, jak Ty nie widzą żadnej różnicy, bo po co? Przecież kler i Jarosław mówią, jak myśleć, więc po co to robić samodzielnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...