Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny protest w Puławach. Była też kontrmanifestacja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2016 r. o 22:13 Powrót do artykułu
Feministki, to nie kobiety, to gender ze szparką między nogami. Mogły te parasolki rozłożyć w szparkach bo normalny facet chyba tylko długim kijem ruszy, nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oto impotent vel erotoman gawędziarz zabrał głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry ale jakos mnie g... obchodzi co pani Klaudia ma do powiedzenia jak taka bystra to niech idzie na adwokata, programiste albo biotechnologa zamiast sie marnowac na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem nie protestowałem mam swoje zdanie i rozmawiam z ludźmi na takie tematy obserwuję te demonstracje niestety nie czytają, nie wysłuchają do końca ktoś rzuci kilka słów haseł i już jest gotowy protest kod i czarny też a spytać się po co tu przyszliście przeciwko czemu protestujecie - pytania bez odpowiedzi tylko puste hasła niestety to takie proste mechanizmy wyprowadzania ludzi na ulicę przez polityków którzy są gorsi od tych co są aktualnie.Szkoda że mnie nie było jeżeli nie chcesz słuchać i wiedzieć tylko krzyczeć i jak cię to g... obchodzi co Pani Klaudia mówi to są takie miejsca jak pola orne tam możesz to robić ze względu na to co masz w głowie.Aż się powstrzymam brawo Klaudia jak wie i chce rozmawiać bo ma argumenty to jest mądra dziewczyna i w życiu sobie poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"sorry ale jakos mnie g... obchodzi co pani Klaudia ma do powiedzenia jak taka bystra to niech idzie na adwokata, programiste albo biotechnologa zamiast sie marnowac na ulicy"  - Czy to ta sama Pani Klaudia z facebooka która wypinając cycki prezentuje przy okazji wytatuowanego na plecach orła w koronie? To rzeczywiście gratuluję intelektu.. I jej partnerowi jak spotykają się na pieska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powaznie ma orła wytatuowanego?! :D Ja pie... ale kabaret! :d To partner wafenfurrer po seksie moze se powiedziec "Wyje... orła!" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy za życiem - w nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypina cycki? To chyba pomyliłeś ją z dziewczyną z Lublina z podobnym tatuazem :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Ty w ogóle kim Ona jest, co osiągneła i zrobiła? Zastanów się czasem zanim obraźisz kogoś kto tak aktywnie działa społecznie, jest bardzo inteligentny i robi tyle dobrego. Nie ma co jej zarzucic. W życiu nie widziałem bardziej zaanagażowanej 19-letniej kobiety która potrafi walczyc o swoje zdanie. Zycze Klaudii coraz wiecej sukcesów! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walka o swoje zdanie to naprawde wielki sukces zyciowy... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...