Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy garaże komponują się ze świątynią?

Utworzony przez J-k, 28 czerwca 2014 r. o 10:05 Powrót do artykułu
Miasta radny Ryszard Ścibior: "Garaże nie byłyby zbyt dobrze wkomponowane w architekturę świątyni". Rzeczywiście w architekturę tego kościoła trudno będzie cokolwiek wkomponować. To przypomina raczej pałac Gargamela niż świątynię wzniesioną na chwałę boską.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co to za ":architekt" ten paskudny budynek "zaprojektował"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proboszcz nawet narzuca co ma być na sąsiedniej działce bo wiadomo wszystkim, że gdyby ci z sasiedniej działki nie chcieli kościoła to proboszcz  pewnie też by ich posłuchał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
probosz druga wladza, zaraz po komendancie, mowi co ma byc na dzialce obok, szok, na decyduje co ma byc na prywatnej dzialce obok.. mam nadzieje ze jak bedzie mial ten teren rekreacyjny to gowniarzeria w nocy mu zyc nieda, w dupach sie przewraca tym klechom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo proboszcz nie poprze w wybowach władz miasta? Czy na swoim terenie PSM nie może decydować sama tylko klecha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samorządowcy zostana opieprzeni i postawieni na bacznośc przez biskupa, wtulą odony pod siebie i w czynie społecznym będą tysiace godzin harować na rzecz tłustego kleru. Posostaje jeszcze świątobliwy tusk ze swoją ekipa ministrantów.... W razie czego tusk zainterweniuje i kaisdz  będzie miał co chce a nie jakas władza samorządowa... oddać klerowi tereny całych Puław, całe Puławy. ksiądz jest wysłannikeim boga,a że czaem nawet bisku[p pedofilem jest? No cóż widocznie bozia tak chciał... czyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie teren rekraacyjny to wcześniej cz później trafi w ręce kościoła a z garażami może być problem bo kto zechce się pozbyć dachu dla auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"garaże nie komponują się architekturą świątyni"   Architekstura tej świątyni nie komponuje się dobrze z nimczym, bo wybitnie to tandetny budynek. Bez polotu, bez lekkości, bez wdzięku. Słaba, tandetna architektura. Bryła przypomina chałupę. Kolumny niby nawiązują do greckiej światyni, ale czemu są takie cienkie? Totalny kicz i dziadostwo. Kto poznwala na budowę takich koszmrków. Garaże nic tu nie zmienią. Wyburzenie tego potwora coś może zmienić tylko.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dom wariatów tam się komponuje!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że garaże są na tym zdjęciu. Swiatynia w stylu "urojenia downa". Bardziej pasuje na wiejską barachołkę niż światynię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można wyburzyć wszystkiego w promieniu kilometra???? Przecież warto! Co się nie robi dla kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz chyba nie pomyślał że jak będzie "teren zielony " to psia kupa będzie tamże. Ona sie będzie komponować? ps. o czym tu dyskutować? to ziemia proboszcza czy spułdzielni ? ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie owieczki, pojmijcie to wreszcie - kościół nie jest dla was, on jest dla kapłana - który to kapłan ma serdecznie gdzieś wasze życiowe potrzeby, bo dla niego priorytetem jest to, co się JEMU podoba. Na tym przykładzie to tak pięknie widać, jak bardzo wasze interesy ma w poważaniu tzw. duszpasterz. A jeśli radni również się wypną na wasze potrzeby, to pamiętajcie o tym przy wyborach, by ich adekwatnie podsumować, to już za kilka miesięcy. Pamiętajcie, że radni są dla mieszkańców, nie odwrotnie - i nie dla jednego księdza i jego złośliwego widzimisię. PS. Jeśli potrzebne ludziom budynki "nie komponują się" z tą szkaradną parodią Akropolu, to może pozbyć się tej stylizowanej na grecką świątynię stodoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że garaże są na tym zdjęciu. Swiatynia w stylu "urojenia downa". Bardziej pasuje na wiejską barachołkę niż światynię.
faktycznie , szkardztwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem po co te dyskusję - proboszcz dobrodziej rządzi i tyle w temacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) radny Ryszard Ścibior. – I widzi dla tych terenów przyległych do parafii zupełnie inne plany. Garaże nie byłyby zbyt dobrze wkomponowane w architekturę świątyni. A na os. Niwa nie ma zbyt wielu terenów gdzie można wypocząć – dodaje Ścibior."   Pan Ścibior widzi tylko interes kościoła. Czego księdzem nie został? Potrzeby mieszkańców są nie ważne, tylko potrzeby księdza ważniejsze. Co to ma być aby właściciel terenu pytał się o zgodę księdza..... Zobaczcie - w Puławach nie ma gdzie parkować juz samochodów. To co się dzieje to masakra. Tymbardziej nie rozumiem kwestioonowania pomysłu z garażami i forowania pomysłu z terenem zielonym "wokół" świątyni. A mało to terenów zielonych w Puławach? - park chociażby, czy Skwer Niepodległoci. A jak kto chce to niech sobie i do lasu pójdzie. Te kościoły.... potrzebne to jak na dupie pryszcz. Jak będziecie potrzebowali wsparcia to ksiądz wam nie pomoże frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. Jeśli potrzebne ludziom budynki "nie komponują się" z tą szkaradną parodią Akropolu, to może pozbyć się tej stylizowanej na grecką świątynię stodoły?
  Ja jestem za. Sam chętnie wcisnąłbym przycisk... i patrzył jak się wali w cholerę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...