Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czym pachnie w gminie Końskowola

Utworzony przez marian, 18 lipca 2014 o 21:18 Powrót do artykułu
To byĺy właściciel donosi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oczywiście że to bzdura ! taka sytułacja niema miejsca ani przy ubojni a tym bardziej na Młynkach , ale znalazła się jakaś niezadowolona "końskowolanka z młynek" niech się zdecyduje. a z tuczni świń śmierdzi trochę ale taka kolej rzeczy . trzeba się myć to wtedy nieczuć smrodu
0
Smród jest taki ze można się po rzygać przejeżdżając kolo zakładów a ciężarówki które jeżdżą z kontenrami z odpadami ostatnio się coś z nich wylewa jak przez sielce jechały i dwa dni smród był nie do wytrzymania.....
0
jak Afryka jest śmietnikiem tak Polska moze będzie śmietnkiem ojropy
0
A ja chcę zaprzestania rejestracji nowych samochodów w Puławach bo mi śmierdzą i trują.
0
Jeśli chodzi o smród z zakładu Pini Beef to jest to na prawdę uporczywe. Bywają oczywiście dni, że nawet przejeżdżając obok zakładu nic nie czuć, ale w większości zapach roznosi się po okolicy. Wypowiedź pani z Młynek moim zdanie jest trochę naciągana... Smród czuć bardziej w okolicach Sielc bo niesie się razem z wiatrem. Ale to dałoby się znieść. Ostatnimi czasy podobno na Rudach niewytrzymała przepompownia przez nadmiar ścieków z Pini, i kilka działek po prostu zalało ściekami poubojowymi. Wiem, bo widziałem, byłem na miejscu... By zakład mógł funkcjonować bez żadnych sporów z mieszkańcami należałoby przeprowadzić gruntowną przebudowę fabryki by dostosować ją do ideału. Podsumowywując- zakład istnieje- ok. niech sobie działa, ale niech zadba o wszystkie aspekty działalności, by nie był uporczywy dla okolicy. I tak nawiasem mówiąc, ludzie którzy nie mieszkają w okolicy niech się nie wypowiadają zbytnio na ten temat... zapraszamy do nas! Poczujcie, zobaczcie- dopiero wtedy komentujcie :)
0
mam działkę - pole w okolicy 800 metrów od ubojni w kierunku ,,padół ,, tam dawniej wybierano glinę do cegielni - latem jak nie wieje na północny zachód od ubojni to jest oki ale jak wiatr dmucha w tym kierunku - to naprawdę trzeba szybko kończyć pracę i jechać do domu - a jak jechać poprzez wielkie koleiny porobione przez potentata ogrodniczego na Młynkach na polnych drogach gdzie wszystkie polne drogi zostały zniszczone przez tego ogrodnika ciągniki ??? - no cóż jak sie ma układy to ...... takie życie a z zakładu Pini Beff płynie bez przerwy ściek w rowie - przepływa pod jezdnią na Sielce - jak jest ciepło tam dopiero jest smród
0
Rzeznia to nie zakład kosmetyków....połowa lekarzy tam pracujących to alkoholicy...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: