Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te podzielniki i tak parują, nawet jak zakręcicie kaloryfery. Sąsiad grzeje to i was grzeje (przez ściany).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nic nie paruje bo mam elektroniczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja grzeje mniej i płace mniej. a jakby tak każdy na sąsiada liczył…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węgiel najtańszy w historii, kopalnie bankrutują a OPEC co roku podnosi opłaty i jeszcze w rozliczeniach wychodzą niedopłaty. Prawdziwy cud ekonomii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie obejżałem sobie rozliczenia z poprzednich lat. Na nowym rozliczeniu w tajemniczy sposób znika parametr "współczynnik grzejnika" przez który była mnożona liczba odczytana z podzielnika, to jeszcze jest mnożone przez "współczynnik redukcyjny". Nie pomnożenie przez wsp. grzejnika zawyża nam znacznie sumę jednostek która jest mnożona przez cene jednostkową a to daje już kwotę w PLN. Może to wyglada na zagmatwane ale polecam analize z rozliczeniem w reku
W 2014 r zostały wymienione po dzielnik i ciepła na Techem III. Współczynnik grzejnika jest już wprowadzony do podzielnika. I teraz nie wiemy za co płacimy bo nawet mały błąd przy wprowadzaniu współczynnika i płacimy za coś czego nie zużyliśmy. Robi nas OPEC w balona. Walce żeby mi pokazali jaki jest wprowadzony współczynnik grzejnika do podzielnika,był PAN jakieś dane zagrał z podzielnika na komputer i teraz czekam na odpowiedź z OPECu. Ukrywają przed nami dane które mają wpływ na opłatę. Do TVN uwaga trzeba napisać albo do interwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie obejżałem sobie rozliczenia z poprzednich lat. Na nowym rozliczeniu w tajemniczy sposób znika parametr "współczynnik grzejnika" przez który była mnożona liczba odczytana z podzielnika, to jeszcze jest mnożone przez "współczynnik redukcyjny". Nie pomnożenie przez wsp. grzejnika zawyża nam znacznie sumę jednostek która jest mnożona przez cene jednostkową a to daje już kwotę w PLN. Może to wyglada na zagmatwane ale polecam analize z rozliczeniem w reku
W 2014 r zostały wymienione po dzielnik i ciepła na Techem III. Współczynnik grzejnika jest już wprowadzony do podzielnika. I teraz nie wiemy za co płacimy bo nawet mały błąd przy wprowadzaniu współczynnika i płacimy za coś czego nie zużyliśmy. Robi nas OPEC w balona. Walce żeby mi pokazali jaki jest wprowadzony współczynnik grzejnika do podzielnika,był PAN jakieś dane zagrał z podzielnika na komputer i teraz czekam na odpowiedź z OPECu. Ukrywają przed nami dane które mają wpływ na opłatę. Do TVN uwaga trzeba napisać albo do interwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczynnik grzejnika był jeszcze w zeszłym roku od tego rogu zniknął...................
Wspolczynnik grzejnika ulotnil sie jak kamfora itylko za 50 metrowe mieszkanie wyparowalo mi 340 pln.Tylko protest zbiorowy przewietrzy opec ze zgnilej komuny a latwo policzyc,ze skubneli mieszkancow na grube miliony.Aparatczyk z UM Pulawy bedzie sie chwalil jaki on gospodarny i bedzie wypinal klape na medal od takieg jak on sam.Zle sie dzieje a moze PIS pogoni to zgnile i szemrane uklady.Nareszcie poszli tylko wojewodowie reszta pojdzie za nimi w niebyt i na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczynnik grzejnika wprowadzony jest w podzielnik. To zużycie które wyświetlane jest na podzielniku uwzględnia już współczynnik grzejnika. Kwestia jest taka że my, czyli osoby które płacą nie mamy wglądu jaki współczynnik jest wprowadzony do podzielnika. Jest to przed nami ukrywane i w ten sposób możemy być okradani, bo błędne wprowadzenie danych do podzielnika skutkuje tym że np. ja mam niedopłaty 2x więcej niż w ubiegłych latach. Tak nam polepszył OPEC zakładając super nowoczesne,radiowe podzielniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pokazuje ze problem z rozliczeniami stoi po stronie SM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mniej grzeje i oszczedzam plus szczelne okna tez pomagaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mniej grzeje i oszczedzam plus szczelne okna tez pomagaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie wiekszosc dostaje zwroty. eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej, w SM Skarbek, po ociepleniu bloku i wymianie okien wzrósł czynsz i opłaty za ogrzewanie. Spółdzielnie mieszkaniowe, ten relikt z PRLu, powinien być zlikwidowany.
Ale w Puławach nie SM pobiera opłaty za c ciepło tylko Ok.Przeds.Energetyki Cieplnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczynnik grzejnika ulotnil sie jak kamfora itylko za 50 metrowe mieszkanie wyparowalo mi 340 pln.Tylko protest zbiorowy przewietrzy opec ze zgnilej komuny a latwo policzyc,ze skubneli mieszkancow na grube miliony.Aparatczyk z UM Pulawy bedzie sie chwalil jaki on gospodarny i bedzie wypinal klape na medal od takieg jak on sam.Zle sie dzieje a moze PIS pogoni to zgnile i szemrane uklady.Nareszcie poszli tylko wojewodowie reszta pojdzie za nimi w niebyt i na zawsze.
I będziesz żył w pisowej szczęśliwości.Co za naiwność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczynnik grzejnika ulotnil sie jak kamfora itylko za 50 metrowe mieszkanie wyparowalo mi 340 pln.Tylko protest zbiorowy przewietrzy opec ze zgnilej komuny a latwo policzyc,ze skubneli mieszkancow na grube miliony.Aparatczyk z UM Pulawy bedzie sie chwalil jaki on gospodarny i bedzie wypinal klape na medal od takieg jak on sam.Zle sie dzieje a moze PIS pogoni to zgnile i szemrane uklady.Nareszcie poszli tylko wojewodowie reszta pojdzie za nimi w niebyt i na zawsze.
I będziesz żył w pisowej szczęśliwości.Co za naiwność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...