Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje za pomysł Pani Burmistrz za tą komunikację niech Dęblin jeszcze przejdzie z Powiatu Ryckiego pod Powiat Puławski i Powiat Rycki przestanie istnieć z całą tą armią urzędników gdzie trzeba odwoływać się do Lublina aby coś załatwić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przynajmniej będą o ustalonych godzinach a nie jak prywatny-przyjadę gdy będzie mi się chciało
0
Prywatne nie jeżdżą kiedy chcą tylko tak jak mają rozkład zatwierdzony przez urząd marszałkowski to żadna nowość jak ktoś trochę się orientuje w temacie komunikacji prywatnej
0
Kiedy emiki do Nałęczowa???
0
Znakomity pomysł! Prywatne to olewanie pasażerów i jazda jak puszce z sardynkami. Komunikacja miejska to wygoda.
0
to chyba próba dofinansowania ogórków zpuław, bo obecnie nie ma kto zapełnić nysek
0
  przydały by się też emki do Nałęczowa
0
Od wielu lat walczę z paleniem papierosów przez kierowców MZK Puławy w czasie jazdy jak i na postoju (na pętli). Władze Puław namawiają, aby zostawiać samochód i przesiadać się do komunikacji miejskiej. Mówię NIE, Nie chcę aby mnie MZK truło. Teraz czas na Dęblin.Brawo władze Dęblina. Kierowcyz MZK Puławy będą tam palić papierosy w autobusach. A potem wyciągać łapki po wypłatę za "dobrze" wykonana pracę!
0
więcej kursów do GNIEWOSZOWA
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: