Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje za pomysł Pani Burmistrz za tą komunikację niech Dęblin jeszcze przejdzie z Powiatu Ryckiego pod Powiat Puławski i Powiat Rycki przestanie istnieć z całą tą armią urzędników gdzie trzeba odwoływać się do Lublina aby coś załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej będą o ustalonych godzinach a nie jak prywatny-przyjadę gdy będzie mi się chciało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne nie jeżdżą kiedy chcą tylko tak jak mają rozkład zatwierdzony przez urząd marszałkowski to żadna nowość jak ktoś trochę się orientuje w temacie komunikacji prywatnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy emiki do Nałęczowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakomity pomysł! Prywatne to olewanie pasażerów i jazda jak puszce z sardynkami. Komunikacja miejska to wygoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba próba dofinansowania ogórków zpuław, bo obecnie nie ma kto zapełnić nysek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  przydały by się też emki do Nałęczowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat walczę z paleniem papierosów przez kierowców MZK Puławy w czasie jazdy jak i na postoju (na pętli). Władze Puław namawiają, aby zostawiać samochód i przesiadać się do komunikacji miejskiej. Mówię NIE, Nie chcę aby mnie MZK truło. Teraz czas na Dęblin.Brawo władze Dęblina. Kierowcyz MZK Puławy będą tam palić papierosy w autobusach. A potem wyciągać łapki po wypłatę za "dobrze" wykonana pracę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej kursów do GNIEWOSZOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...