Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZERO własności prywatnej, a może monety były przekazywane z ojca na syna przez setki lat, i co? ma człowiek certyfikat tego przekazac czy jak? państwo policyjne, nic nie jest twoje tylko wszystko polityków pod przykrywką "skarbu panstwa"..... przodkowie by sie załamali widząc co sie teraz dzieje w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę, a jeżeli monety rzeczywiście są jego własnością to jakim prawem policjanci mogą mu je zabrać, może jego przodek pracował na nie całe życie i chciał przyszłe pokolenie zabezpieczyć finansowo. Kto udowodni że tak nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn dostał w spadku od dziadka 2 pełne klasery numizmatyczne i teraz państwo mu to zabierze?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym powiedział że mój prapra[prapraprapra dziadek wojował u Mieszka i ten mu zapłacił i niech mi udowadnią że NIEPRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Państwo na każdym kroku okrada obywatela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekazac z ojca na syna przez setki lat to można chorobę genetyczną i niski potencjał umysłowy czego jestescie świetnym przykładem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejskie państwo !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZERO własności prywatnej, a może monety były przekazywane z ojca na syna przez setki lat, i co? ma człowiek certyfikat tego przekazac czy jak? państwo policyjne, nic nie jest twoje tylko wszystko polityków pod przykrywką "skarbu panstwa"..... przodkowie by sie załamali widząc co sie teraz dzieje w tym kraju
Niech udowodni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech udowodni!
niech oni udowodnią. O ile mi wiadomo, obowiazuje domniemana niewinność, a nie domniemana winność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zrabują mu jego monety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo powinno płacić znaleźne , przez co mogło by zachęcać do poznawania historii swojego regionu i nie tylko, a nie karać. To nie jest własność państwa, to jest dziedzictwo Polaków, to jest NASZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokurator musi udowodnic ze dokładnie te egzemplarze pochodzą z nielegalnego źródła, ciekawe jak to udowodni , chłopak mógł kupić na giełdzie staroci bo zbiera monty i co. Nie sa w stanie nic mu zrobic kolekcjonerów monet w Polsce są dziesiatki tysięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieroty po komunie nienawidzą własności prywatnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie unikaty - toz to egzemplarze które można kupic na każdej aukcji - WCN, Niemczyk, GGN,Numimarket .... patologia jakaś i totalna nieznajomośc tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda kretynow. Niedlugo do kazdego kolekcjonera zapukaja. chory kraj tępe mozgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPADŁ??? CO TO ZNACZY WPADŁ?? Narkotyki miał czy co??? Przecież to są monety, które można kupić w każdym sklepie numizmatycznym - LEGALNIE! Oddadzą mu to w zębach, każdy prawnik ich rozjedzie. Normalnie jak za Stalina, co to za kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co ze miał może św.pamieci babcia dała,teraz ekshumacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych unikatów na tym zdjęciu nie widzę,przed pisaniem bzdur i wprowadzaniem w błąd wypadałoby się nieco dokształcić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech powie ze kupil na bazarze i juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stos z nim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...