Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Depilacja laserowa

Utworzony przez Aga, 19 czerwca 2014 r. o 15:08
Witam, Czy w Puławach znajduję się salon wart polecenia, który zajmuje się depilacją laserową? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj, niestety w Puławach nie znam żadnego, ale mogę polecić studio http://www.laserglamour.pl/index.php/homepage.html z Łodzi, gdyby ktoś kiedyś potrzebowałam, byłam u nich i mam teraz spokój z włosami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wykonywałam w salonie Elite w Radomiu na ul. Waryńskiego i bardzo polecam. Panie bardzo miłe, a włoski nie odrastają. Niestety trzeba pocierpieć, żeby były efekty - szczególnie bolesne jest usuwanie z miejsc intymnych :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mi o tym nie wiadomo, moja żona robiła sobie depilacje laserową w Łodzi w gabinecie Laser Glamour http://www.laserglamour.pl/ bardzo polecam, jak będziecie przy okazji :) Warto bo taki zabieg dobrze wykonany będzie wam długo służył :)
Ostatnio edytowany 3 listopada 2014 r. o 16:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niedawno skończyłam zabiegi w http://bio-clinic.pl/depilacja-laserowa-laser-diodowy-2/ i naprawdę jestem zadowolona. Obsługa przemiła, a przy tym profesjonalna. dobra atmosfera przy takim zabiegu jest naprawde ważna, a tu było bardzo przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim salonie do depilacji używam lasera light sheer firmy Lumenis, po kilku zabiegach włoski przestają odrastać. Co prawda wypożyczam go z wypożyczalni w Warszawie na Wilczej, ale się opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedaleko masz do Lublina i warto się tam przejechać ponieważ w Lublinie właśnie jest Esteticeter, gabinet który ma lasery najnowszej generacji.  A w całej Polsce jest takich tylko kilka. Zabiegi laserowe to specjalność Esteticenter... mój mąż wyleczył u nich nadpotliwość a ja korzystałam z depilacji laserowej. Oboje czuliśmy się dobrze po zabiegu a jeszcze lepiej gdy efekty zaczęły być widoczne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
However, the fact that this may be overly pessimistic view. According to statistics, the total number of the world's advanced custom client about 2,000 people, mostly in the past mainly European audience, but in the last two years, from the Arab States, Asia, Eastern Europe, American replica Gucci consumers are rapidly growing emerging this team, since 2012 in Versace "high fixed" after the reunification, many long-dormant hermes replica handbags brands have return, plus including Elie Saab, Iris Van Herpen entrants like gradually emerge, "the high-set," seems to be a brand new field of competition. From a distant land, rare and precious leather. Dior Workshop has always insisted on advanced and unique technology, totally handmade. Louis Vuitton is not just rare leather clothing accessories, more intricate, Creative arts masterpiece. Mulberry replica handbags rare leather 135 different colors. 6 series handbag styles, five professional craftsmen, 3 to 5 days when a single bag production need.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pure clinic zaprasza na depilacje laserowĄ posiadamy wykwaliwikowany personel promocja do 30.09.207   depilacja laserowa: Światło ipl i e-light+ jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. w związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.   przygotowanie do zabiegu: zabieg powinien być poprzedzony wcześniejszą konsultacją w celu odpowiedniego przygotowania oraz kwalifikacji do zabiegu. przed zabiegiem nie należy włosków wyrywać, woskować, można je jedynie golić, a skóra nie może być opalona. przed zabiegiem skóra powinna być umyta, wysuszona i w zależności od wcześniejszych ustaleń ogolona lub nie.   wskazania: jeśli raz na zawsze chcesz się pozbyć niechcianego owłosienia, warto postawić na laserową depilację ipl + e-light. za jej pomocą nie tylko poczujesz się lepiej, osiągając zamierzony efekt kosmetyczny, ale też zapewnisz sobie mniejszą potliwość oraz mniejszą liczbę infekcji.   ***pure-clinic.pl/cennik-medycyna-estetyczna/   nina kozłowska tel. (+48) 477 57 97 e-mail: pureclinic@pure-clinic.pl   pure clinic – centrum medycyny estetycznej i kosmetologii ul. droga męczenników majdanka 181 (parter) 20-325 lublin zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ! Czy macie doświadczenie z depilacją Vectusem? Jak z jej skutecznością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, bylam niedawno na depilacji laserem vectus i naprawde za***yla mnie swoja efektywnoscia i jakoscia- wloski zniknely, wiec nie bede juz wydawala kupe kasy na depilacje woskiem, czy maszynka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym laserem jest Vectus :)  Zabiegi na bikini robiłam w salonie DepiCare w Warszawie. Depilacja laserowa na najwyższym poziomie. Zabieg w ogóle nie jest bolesny. Jestem po 3 zabiegach. Przede mną ostatni zabieg, ale z efektu już teraz jestem zadowolona, bo włoski praktycznie całkowicie zniknęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...