Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deweloper żąda dopłaty

Utworzony przez olo, 3 października 2008 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Powinni zakazać sprzedaży mieszkań jak jeszcze nawet w ziemi wykopu nie ma.... Jakiś deb***ny przepis. Developer powinien stawiać za swoje fundusze, a jak nie ma za co - to niech cię nie porywa z motyką na słońce. Potem mamy tego typu niespodzianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, za własne pieiądze a później sprzedać.Za forsę inwestorów budowę można przeciągać w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro małżeństwo "K" się zdecydowało - to po co robią i robicie sprawę. Gęba w kubeł i cicho siedzieć! Kur...cze denerwują mnie tacy ludzie co to nic tylko narzekają i jak co do czego kupkają w spodenki. Skoro wam się nie podobało to było walczyć o swoje. To co tak do marnej śmierci będziecie nażekali że syf (sami posprzątacie) że dzieci piją (ale odwracacie się w sklepie gdy kupują alkochol) itepe itede... Zapłaciliście naiwniacy a teraz smarkacie w chusteczkę, to co mam was pogłaskać po główce. Taki bzydki deweloper, oj bzydki i niedobry!!! I co teraz już lepiej, zmieniło to coś.?Dopóki takich naiwniaków będzie się zbierać z ulicy, dopóty tacy deweloperzy będą tak kombinować. Daliście się Państwo "K" nabrać i tyle daliście 4-ry litery. Nawet wam brak cywilnej odwagi wystąpić pod własnym nazwiskiem - ciągle się boicie jak za komuny. Przypuszczam że pani sekretarce bombonierki nosicie jeszcze żeby was łaskawie do prezesa wpuściła. Nie te czasy już. Ja też się budowałem i jak mi ktoś fikał to do widzenia. W tym przypadku było by tak samo. Pismo do prezesika na podkładkę i tyle. Ale kurcze z wami zawsze tak jest. Ruszcie się ludzie bo każdy będzie wami pomiatał już do końca dni waszych. Boicie się zwrócić komuś uwagę na ulicy. Zaś w samochodaćh pewnie odważni jesteście bo macie klakson. Ech... witki opadają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a CO by było gdyby robocizna i materiały taniały? Czy wtedy de-we-leper obniżyłby ceny mieszkań? bardzo w to wątpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Pani prawnik Wioletta Próchniak mówi żeby nie płacić, to nie płaćcie. A bankructwem dewelopera się nie przejmujcie. Ostatecznie to deweloper upadnie. A wy swoje mieszkania odkupicie od innego prawnika, który je kupi za grosze od syndyka też prawnika. A to że odkupicie je po cztery tysiące za metr to co wam szkodzi. Będzie super, bo deweloperowi wydoić się nie dacie. A co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo rozsądne zdanie ~gada~ gada (czy pisze). Skoro el-matadore vel miś vel coś-w _niedalekiej_przyszłości chce to ni jak idzie tylko trzeba i już. SKORO te 8procent ma uratować firmę przed spektakularnym bankructwem zwłaszcza. Tylko kto to będzie nagłaśniał gdy i radia i TVP Lublin już ma nie być, zaś dodatek Puławski coraz cieńszy. Się tylko zastanawiam gdzie zysk firmy? Chyba, że el-miś jest non-profit. To by wszystko tłumaczyło. Nie fikać ludziska tylko ratujcie swojego dewelopera. Ach ostatnio podwyżka była kołków do styropianu - ocieplone już wszystko i zapłacone co najważniejsze bo jak nie, to przyjdzie listonosz z wezwaniem! I nie słuchajta Pani Wioli - głupoty gada wynajęta pewnie przez no tych... Ciekawe jak się bedą układać stosunki dobrosąsiedzkie tych co zapłacili z tymi co nie! Pewnie po macoszemu (żeby im stado wytruło). Pozdrawiam wszystkich odważnych iXów, Ygreków i zwłaszcza dzisiejszego sponsora literkę Ka, co nie bacząc sprawę naświetlają. Się dojdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
charkie napisał:
Skoro małżeństwo "K" się zdecydowało - to po co robią i robicie sprawę. Gęba w kubeł i cicho siedzieć! Kur...cze denerwują mnie tacy ludzie co to nic tylko narzekają i jak co do czego kupkają w spodenki. Skoro wam się nie podobało to było walczyć o swoje. To co tak do marnej śmierci będziecie nażekali że syf (sami posprzątacie) że dzieci piją (ale odwracacie się w sklepie gdy kupują alkochol) itepe itede... Zapłaciliście naiwniacy a teraz smarkacie w chusteczkę, to co mam was pogłaskać po główce. Taki bzydki deweloper, oj bzydki i niedobry!!! I co teraz już lepiej, zmieniło to coś.?Dopóki takich naiwniaków będzie się zbierać z ulicy, dopóty tacy deweloperzy będą tak kombinować. Daliście się Państwo "K" nabrać i tyle daliście 4-ry litery. Nawet wam brak cywilnej odwagi wystąpić pod własnym nazwiskiem - ciągle się boicie jak za komuny. Przypuszczam że pani sekretarce bombonierki nosicie jeszcze żeby was łaskawie do prezesa wpuściła. Nie te czasy już. Ja też się budowałem i jak mi ktoś fikał to do widzenia. W tym przypadku było by tak samo. Pismo do prezesika na podkładkę i tyle. Ale kurcze z wami zawsze tak jest. Ruszcie się ludzie bo każdy będzie wami pomiatał już do końca dni waszych. Boicie się zwrócić komuś uwagę na ulicy. Zaś w samochodaćh pewnie odważni jesteście bo macie klakson. Ech... witki opadają!
dobrze piszesz tylko zanim napiszesz kolego moze byś się zorientował w zwyczajowym orzecznictwie sądów w takich sprawach. bo będzie to wyglądało tak: developer zrywa umowę i sprzedaje mieszkanie, w sądzie sprawa nie dotyczy mieszkania tylko umowy cywilnej i orzeka przeważnie odsetki plus 5% sumy umowy a co mają ludzie zrobić ? zrezygnować z mieszkania? 2 lata temu płacili cenę rynkową 2900 a teraz za tą cene to połowy metra nie kupią. Oczywiście można się postawić developerowi tylko kto na tym straci ? Oczywiście kupujący są "głupi" bo płacą . Niestety jeśli polskie sądy nie zaczną dawać drakońskich kar za odstępienie od umów to będzie tak jak jest i nic z tym nie zrobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...