Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego na ulicę Romów nie chcą dowozić pizzy? "Nasz kierowca został tam pobity"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 16:45 Powrót do artykułu
W tyłkach się poprzewracało za zasiłki jadają sobie pizzę pasożyty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubinie na ul. Dzierżawną też niektóre lokale nie dowożą choć cyganów tam nie ma ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontujcie im mieszkania. Z programu integracji romskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z moimi dziećmi za moją i żony mizerną pensję będę żąrł ziemniaki a Romy i Polskie nieroby będą sobie za zasiłki zamawiać pizze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze właściciele pizzeri mają rację odpowiadają za swoich pracowników. A te bloki to powinni ogrodzic murem. Skoro dostaja pomoc za moje podatki zyja to niech zaczna sie zachowywac jak na człowieka przystalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze za naszą kasę oddłużają im mieszkania. Ja będę zapieprza...ał od rana do nocy, a inni nie płaca, śmieją sie w oczy i jeszcze mam im fundować czynsze i opłaty? Dziękuje panie Grobel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddłużanie mieszkań zaległych czynszów itp to nie tylko socjalne ul Romów czy Wólka, ale wszystkie komunalne w Puławach. Oddłużenie ma wynosić 50 tysięcy złotych. Populistyczne, szkodliwe, Groblowe 50 tys plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chleb i wodę a nie pizze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle to że tam mieszkają cygany nie oznacza że polscy są tacy sami to że cygany nie pracują to już mieście do nich pretensje a polaków traktujcie jak normalnych ludzi bo są pracowici a jak coś komuś nie pasuje to niech się wyprowadzi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą oddłużać, remontować mieszkania, dawać socjal. Nie ich pieniądze, ale nasze. Za swoje to nawet pozwanemu bezpodstawnie przez nich człowiekowi, nie chcą wrócić kasy za obrońce. Ale nasza kasa mogą szastać na prawo i lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kobieta idzie osobiście do pizzerii, uzgodni, żeby stosowali dla niej wyjątek, o ile faktycznie jest wiarygodna, a kierowcom poinstalować kamerki. Jakoś nie wierzę, że kogoś pobili albo zdewastowali samochód i nikt się tym nie zajął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff... bo już dawno nie było artykułu o rasizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie sie :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta, zamiast pizzy zjedz kotleta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal wam dupy ściska, zwolnić się i żyć z zasiłków,socjalu itd. Ten co żyje z zasiłku to nierób i złodziej ale właściciel firmy ,,dymający" pracownika to już zacny i szanowany biznesmen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta czuje się dyskryminowana bo pewnie jest głodna, ja jak jestem głodny to jestem zły bo mój żołądek czuje się dyskryminowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Motorową w lbn dowożą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elzbieta ty weź jakiś bigos ugotuj, rodzina się naje, może dla romów trochę wystarczy, jak dosypiesz gruzu to nawet się nie połapią. Tylko czasem rodziny gruzem nie karm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela, przyjedź do mnie, placka Tobie upiekę, na gitarze szlagier zagram a potem się będziemy kochać na śniegu bo lubię tak na łonie natury, szybko zapomnisz o pizzy kiedy rozkoszy cielesnych zaznasz z jurnym buhajem takim jak ja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela, ja tego leszcza z pizzerii pobiłem dla Ciebie! Jak chcesz to ci będę te placki sam dowoził tylko weź mi wreszcie drzwi otwórz bo stoję na ganku jak ten cep. Ja potrafię też być delikatny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...