Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma to jak wywiad z przyjazną tezą... Dziennikarstwo coraz rzadziej spełnia swoją funkcję polegającą na informowaniu, a coraz częściej stara się kreować nastroje i narzucać punkt widzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak czytamy: "zespół Raz, Dwa, Trzy (.......) Poezja śpiewana nie jest jednak muzyką „dla wszystkich”, więc ci, którzy mieli ochotę pobawić się przy bardziej żywiołowych rytmach, w tym roku także musieli obejść się smakiem. Gwiazdą poprzednich Dni Puław był znany ze smutnych ballad zespół Lemon." Słowem, co rok to smuty coraz większe.... co się dzieje z działem UM w Puławach, który zajmuje się organizacją takich imprez? Nie lepiej zaprosić na scenę młodych artystów - choćby disco polo, albo uczestników "Mam talent". Na pewno nie wezmą więcej (bo są mało znani), a przynajmniej rozkręca imprezkę.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zaproście znanego artystę, takiego co przyciągnie tłumy - i zobaczymy jak to Marina wytrzyma.... połowa uczestników wpadnie do wody.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To prawda smuty na całego, ale wydział promocji UM jak zwykle pokazuje "swoje wizje", którymi sukcesywnie Puławian zasypuje, nie pytając mieszkańców o jakąkolwiek opinię ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po pierwsze Chonabibe nie gra tylko reggae, a po drugie naprawdę świetna galeria... 8 zdjęć na krzyż i oczywiście ani zdjęć Chonabibe, ani tym bardziej zdjęć Raz Dwa Trzy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: