Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu?????????????? Ten most remontują co 2 lata. Zawsze w wakacje, jak najwięcej samochodów jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem most już nie był remontowany razem z przepudową rądą ? Asfalt był na 100% nowy kłądziony ale nie wiem czy do konstrukcji mostu się czepiali. Co jak co, ładnie zblokują Bośnię na wakacje, a tu zaraz Festiwal Filmowy się zaczyna... B R A W O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to raczej chodzi o mostek na przepustem burzowym na ulicy Kazimierskiej a nie ten na Bystrej. Jak tak mają wprowadzać ludzi w błąd to lepiej niech nic nie pisza.Gratulacje za nieprawdziwe informacje :). Dziennik schodzi na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest napisane, że to ten most?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem ma przedewszystkim greg z poziomem tzw. warsztatu dziennikarskiego. Pismaku-nieudaczniku napisałeś " o jeden most za daleko "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 lipca - w niedzielę się zacznie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie rusza remont mostu w Bochotnicy! Już myślałem, że drogowcy się pogubili i w czasie gdy do Kazimierza bedą zjeżdżać tysiące wielbicieli kina i tego pięknego zwłaszcza latem miasteczka będzie nieutrudniony dojazd. Jest OK! Tradycyjnie! Remont drogi jednak będzie.I to mi się w drogowcach podoba, że jak byli tak nadal tradycyjnie są bezmózgowcami. Wygląda na to, że do tego poziomu myślenia dorównali przełożeni tych, którzy podjęli tę jakże ważną decyzję. Burmistrz, no cóż jak to burmistrz - jest bezradny. Tzn. ma większość w Radzie, ale nic poza nią nie może. Chyba jednak trochę szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...