Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W przyszłym roku może być PL już druga Grecja przez tego pana !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Karpiński może mu pokazał niedokończoną obwodnicę Puław.... 
0
Nie widać Pani Wojewody Lubelskiego Pani prof.dr hab Jolanty Szołno-Koguc. Poszła od dziś na urlop aby się nie spotkać z szanownym Panem Premierem, bo by ją posunął ze stołka.  
0
Nie pomylił się ? Na wschód od wisły pojechał? Chyba przez jakieś niedopatrzenie.
0
Nie pomylił się ? Na wschód od wisły pojechał? Chyba przez jakieś niedopatrzenie.
Chce dać sygnał, że jaj się nie boi.
0
Pojechał do Puław obejrzeć jak wysoki jest komin do pomalowania !!! Tylko patrzeć jak weźmie zlecenie na umowę śmieciową, zarobi trochę kasy to żonie jakieś sukienki i buty w szmateksie kupi !!!
0
szkoda że nie spadł:(
0
Druga grecja to będzie, jak do władzy dojdzie ten mały pan kierowany przez czarnego księcia z torunia. Gotowi pogrzebać Polskę oby tylko zdobyć władzę, czyli cel uświęca środki. Przykre...ślepy naród, który myśli, ze jak nowi dojdą do władzy, to wszyscy staną się bogaci. Chyba duchowo, bo większa kasa pójdzie do watykanu, i Pan Bóg zabierze nas do raju.
0
szkoda że nie spadł:(
Typowy katolik, w niedzielę do kosciolka polecisz?:)
0
Typowy katolik, w niedzielę do kosciolka polecisz? :)
  Skąd wiesz jakiego wyznania jest piszący komentarz? Dlaczego atakujesz katolików bezpodstawnie?
0
Nie atakuje, sam jestem katolikiem. Nie chce takich ludzi w kościele. Sorry taki durny wpis mi pasuje tylko do torunia.
0
Druga grecja to będzie, jak do władzy dojdzie ten mały pan kierowany przez czarnego księcia z torunia. Gotowi pogrzebać Polskę oby tylko zdobyć władzę, czyli cel uświęca środki. Przykre...ślepy naród, który myśli, ze jak nowi dojdą do władzy, to wszyscy staną się bogaci. Chyba duchowo, bo większa kasa pójdzie do watykanu, i Pan Bóg zabierze nas do raju.
oj dziecko.... jeszcze tyle zycia przed toba, tyle do nauczenia sie....
0
Nie atakuje, sam jestem katolikiem. Nie chce takich ludzi w kościele. Sorry taki durny wpis mi pasuje tylko do torunia.
jakis PO..y jestes
0
To wolisz zeby zyd rostowski poganial tuska...ja wole polaka
0
Potrzebny on tu jest jak pryszcz na d...e.
0
Jeszcze powinni dodać: Z tej wysoki olał ciepłym moczem zgromadzonych na dole ślepców, którzy wzięli to za ożeźwiającą mżawkę PO. Gawiedź była wniebowzięta a Tusek kolegom pokazywał jakie to głupie barany z tych podwładnych.
0
Typowy katolik, w niedzielę do kosciolka polecisz? :)
JUDE ???
0
oj dziecko.... jeszcze tyle zycia przed toba, tyle do nauczenia sie....
typowa odpowiedź pisowca :)
0
JUDE ???
nie znam angielskiego, ponoć to język diabła, ale na osiedlu ''jude'' mowili do twojej starej
0
nie znam angielskiego, ponoć to język diabła, ale na osiedlu ''jude'' mowili do twojej starej
To chyba jedyny taki matoł jesteś.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: