Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W przyszłym roku może być PL już druga Grecja przez tego pana !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński może mu pokazał niedokończoną obwodnicę Puław.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widać Pani Wojewody Lubelskiego Pani prof.dr hab Jolanty Szołno-Koguc. Poszła od dziś na urlop aby się nie spotkać z szanownym Panem Premierem, bo by ją posunął ze stołka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomylił się ? Na wschód od wisły pojechał? Chyba przez jakieś niedopatrzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomylił się ? Na wschód od wisły pojechał? Chyba przez jakieś niedopatrzenie.
Chce dać sygnał, że jaj się nie boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechał do Puław obejrzeć jak wysoki jest komin do pomalowania !!! Tylko patrzeć jak weźmie zlecenie na umowę śmieciową, zarobi trochę kasy to żonie jakieś sukienki i buty w szmateksie kupi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie spadł:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga grecja to będzie, jak do władzy dojdzie ten mały pan kierowany przez czarnego księcia z torunia. Gotowi pogrzebać Polskę oby tylko zdobyć władzę, czyli cel uświęca środki. Przykre...ślepy naród, który myśli, ze jak nowi dojdą do władzy, to wszyscy staną się bogaci. Chyba duchowo, bo większa kasa pójdzie do watykanu, i Pan Bóg zabierze nas do raju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie spadł:(
Typowy katolik, w niedzielę do kosciolka polecisz?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy katolik, w niedzielę do kosciolka polecisz? :)
  Skąd wiesz jakiego wyznania jest piszący komentarz? Dlaczego atakujesz katolików bezpodstawnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie atakuje, sam jestem katolikiem. Nie chce takich ludzi w kościele. Sorry taki durny wpis mi pasuje tylko do torunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga grecja to będzie, jak do władzy dojdzie ten mały pan kierowany przez czarnego księcia z torunia. Gotowi pogrzebać Polskę oby tylko zdobyć władzę, czyli cel uświęca środki. Przykre...ślepy naród, który myśli, ze jak nowi dojdą do władzy, to wszyscy staną się bogaci. Chyba duchowo, bo większa kasa pójdzie do watykanu, i Pan Bóg zabierze nas do raju.
oj dziecko.... jeszcze tyle zycia przed toba, tyle do nauczenia sie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie atakuje, sam jestem katolikiem. Nie chce takich ludzi w kościele. Sorry taki durny wpis mi pasuje tylko do torunia.
jakis PO..y jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wolisz zeby zyd rostowski poganial tuska...ja wole polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny on tu jest jak pryszcz na d...e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze powinni dodać: Z tej wysoki olał ciepłym moczem zgromadzonych na dole ślepców, którzy wzięli to za ożeźwiającą mżawkę PO. Gawiedź była wniebowzięta a Tusek kolegom pokazywał jakie to głupie barany z tych podwładnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy katolik, w niedzielę do kosciolka polecisz? :)
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj dziecko.... jeszcze tyle zycia przed toba, tyle do nauczenia sie....
typowa odpowiedź pisowca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
nie znam angielskiego, ponoć to język diabła, ale na osiedlu ''jude'' mowili do twojej starej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam angielskiego, ponoć to język diabła, ale na osiedlu ''jude'' mowili do twojej starej
To chyba jedyny taki matoł jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...