Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To wolisz zeby zyd rostowski poganial tuska...ja wole polaka
Nie ma nic złego w tym ze żyd , żyda POgoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda ,że nie runęła??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechał tak wysoko, żeby mu nikt jajem nie przypie.rdolił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechał tak wysoko, żeby mu nikt jajem nie przypie.rdolił.
  Ma się rozumieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga grecja to będzie, jak do władzy dojdzie ten mały pan kierowany przez czarnego księcia z torunia. Gotowi pogrzebać Polskę oby tylko zdobyć władzę, czyli cel uświęca środki. Przykre...ślepy naród, który myśli, ze jak nowi dojdą do władzy, to wszyscy staną się bogaci. Chyba duchowo, bo większa kasa pójdzie do watykanu, i Pan Bóg zabierze nas do raju.
Durnie to pojda tylko do piekla bo glupi.slepi naiwni i nic nie rozumiejacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------NAJGORSZY  PREMIER  W  HISTORII  POLSKI  ZAWITAŁ  DO  PUŁAW...---------------------------I  DO  TEGO  JESZCZE   PREMIER  WREDNY  I  ZŁODZIEJ !!! .   WREDNY , bo  gdy  ZA  PUŁAWY broniły  się  przed  Ruskim  Biznesem  to  ten  "premier"  siedział  cichótko pod stołem  a  gdy  ZA PUŁAWY  już  mogą  dalej  pacować  i  być  suwerennym  Zakładem  Pracy  to  dopiero  ten  antypolski  Premier  przy jeżdża  ze  swoim  "nic  się  nie  stało" (sic?).    Nie  powie , że  nic  nie  wiedział , BO   BYLIŚMY  U  NIEGO   POD  URM  W  WARSZAWIE !.   A  dlatego  ZŁODZIEJ ,  bo  ukradł  Lublinowi  pieniądze  przeznaczone   na Obwodnice  Lublina  która  do  dzisiaj  w  wykopkach  stoi !!!.     Nie  wiem , dlaczego  LUBLIN  nie  wysłał  ZAPROSZENIA   DLA   PREMIERA   DO  LUBLINA ,  to  tylko  50  km. (?)  lub  nie  wysłał  Demonstrantów z tranparentem  ZŁODZIEJU  PREMIERZE  ODDAJ  PIENIĄDZE  NA  OBWODNICE  LUBLINA !!!  ? .             Może  przez  to , że  Prezydent  Lublina  Krzysztof  (Wszystkiego  Najlepszego  w  Dniu  Imienin )  Żuk  też  jest  z  "Platformy  Oszustów" (PO) z  tej  samej  co  antypolski  Premier  D.Tusk  ? .   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------NAJGORSZY  PREMIER  W  HISTORII  POLSKI  ZAWITAŁ  DO  PUŁAW...---------------------------I  DO  TEGO  JESZCZE   PREMIER  WREDNY  I  ZŁODZIEJ !!! .   WREDNY , bo  gdy  ZA  PUŁAWY broniły  się  przed  Ruskim  Biznesem  to  ten  "premier"  siedział  cichótko pod stołem  a  gdy  ZA PUŁAWY  już  mogą  dalej  pacować  i  być  suwerennym  Zakładem  Pracy  to  dopiero  ten  antypolski  Premier  przy jeżdża  ze  swoim  "nic  się  nie  stało" (sic?).    Nie  powie , że  nic  nie  wiedział , BO   BYLIŚMY  U  NIEGO   POD  URM  W  WARSZAWIE !.   A  dlatego  ZŁODZIEJ ,  bo  ukradł  Lublinowi  pieniądze  przeznaczone   na Obwodnice  Lublina  która  do  dzisiaj  w  wykopkach  stoi !!!.     Nie  wiem , dlaczego  LUBLIN  nie  wysłał  ZAPROSZENIA   DLA   PREMIERA   DO  LUBLINA ,  to  tylko  50  km. (?)  lub  nie  wysłał  Demonstrantów z tranparentem  ZŁODZIEJU  PREMIERZE  ODDAJ  PIENIĄDZE  NA  OBWODNICE  LUBLINA !!!  ? .             Może  przez  to , że  Prezydent  Lublina  Krzysztof  (Wszystkiego  Najlepszego  w  Dniu  Imienin )  Żuk  też  jest  z  "Platformy  Oszustów" (PO) z  tej  samej  co  antypolski  Premier  D.Tusk  ? .   
Dlatego RYŻY,największy szkodnik naszej ojczyzny musi NATYCHMIAST odejść !!!!  koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy katolik, w niedzielę do kosciolka polecisz? :)
hehe pudło cepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skacz nie bój się nikt nie będzie cię łapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Premierze! Czy Pan wie, jak są zatrudniani pracownicy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że to jakiś nowy nabytek w Wiśle Puławy Doanldinio czy jakoś tam. Widzę, że reprezentuje wysoki POziom 130 metrów w górę . Oho Ho !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...