Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W PiSdu pójdziecie na zieloną trawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ta dobra zmiana -brawo wiocha i mochery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Platformers Karpiński......???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedne wybory i pielęgniarki-siostry zastąpią siostry, tylko ubrane jakoś tak dziwnie. W długie kitle i jakieś takie ciemne. Siostry białe zejdżcie na ziemię. Dla Waszego przyjścia ponownie na świat, niepisowski proponuję Wam pierwszą stronę Dziennika TRYBUNA z dnia 10,06.16r. Tam macie wyliczenie i to bardzo skąpo, gdzie idą pieniądze. Szczególnie to zapisane " na biało" i komentarz pod tym wyliczeniem. Pozdrawiam. Jeszcze jedne wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie nasi puławscy Posłowie i Posłanki??? Sadurska,Karpiński,Szulowski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... żaden dyrektor czy dyrektora nie zostanie pociągnięta bo to celowe działanie wg. stałego scenariusza prywatyzacji w Polsce... czyli zadłużyć i oddać za bezcen (najpierw wyremontować...)... Personel pójdzie na zieloną trawkę a jak komornik przyciśnie to w "nowym" sprywatyzowanym szpitalu zatrudnią się spowrotem ale już za inne stawkę.. z pocałowaniem w rękę... I to działanie nizależne od tego która akurat ekipa "rządzi" (po 90 roku...) zgodnie z zasadą "pieniądze nie śmierdzą" ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie straszcie obniżeniem standardów, bo w tej placówce niżej już zejść się nie da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem a partyjny. Kochani internauci posłowie nie są od zarządzania szpitalem. O ile mi wiadomo Starosta daje kasę i nadzoruje pracę szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT INNY TYLKO PUŁAWIANIE WYBRALI SOBIE NA POSŁA TAKIEGO NIEDOROZWOJA - CZYLI DO KOGO MAJĄ PRETENSJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież całe zło w szpitalu zaczęło się od starosty kamińskiego. On rozłożył !!!!!! puławski szpital i to on jest winny. Czyli pisiory, same rozłożyły a teraz szukają winnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle Kulesza, po pierwsze proszę się troszeczkę dokształcić a dopiero swoje propagandowo-kampanijne wywyody snuć, a po driugie nie wiem czy pan wie że pociągnąć do odpowiedzialnosci chce pan byłego starostę pisowskiego Kamiskiego. Proszę uważać bo nie wieźmie was, czyli pańskiego ugrupowania, prezes do koryta. A może to właśnie pis i pani Małgosia podpuszcz pana bo nie mogą sobie poradzić w szpitalu obsadzając tak wspaniałego dyrektora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle trzeba było przyjść na specjalną radę powiatu i podyskutować z zarządem powiatu, radą powiatu, pracownikami i mieszkańcami, a nie uprawiać kampanię pod szpitalem. To nie jest profesjonalizm, młody pan i dużo musi się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Internus kwitnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
NIKT INNY TYLKO PUŁAWIANIE WYBRALI SOBIE NA POSŁA TAKIEGO NIEDOROZWOJA  - CZYLI DO KOGO MAJĄ PRETENSJĘ
Ten pan startował z Kukiz15 w Lublinie.Sam jesteś niedorozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to wszystko wygląda na przygotowanie do prywatyzacji co bardziej dochodowych oddziałów. Resztę się zamknie. Potrzeba tylko wykonać brudną robotę, czyli zwolnić niepotrzebnych prywaciarzowi pracowników. Elyty puławskie w myśl starej zasady "rząd się wyżywi" będą leczyć się prywatnie, a reszta w kolejki do szpitali w Lublinie, Rykach, Łęcznej itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wygląda na prywatyzajcę to jest od samego początku celowe dziłanie dyrektora Rybaka w zespół z jego promotorem wicestarostą Godlińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy dyrektor to człowiek z tzw. dobrej zmiany - szybko uzdrowi sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzdrawia już prawie rok i jest jeszcze gorzej, fakt dobra zmiana w całek okazałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł chce ..., związki maszerować. Ni w p. ni w oko. A co do treści? Nikt nie zyska. Budżet jest ustalony, co jest bez znaczenia, gdyż w RP nigdy nie będzie lepiej. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. Jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do póki nie wywiozą na taczkach Zarzadu powiatu a przede wszystkim Starosty Popiołka ,Ziomka Gorgola i Dyrektora Rybaka to nie będzie żadnej poprawy w szpitalu , to jest kpina i szczyt beszczelności .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...