Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy wicestarosta Michał Godliński był kiedyś członkiem Unii Demokratycznej, z której potem wypączkowała Unia Wolności, a następnie Platforma Obywatelska ? Czy jako były nauczyciel WF-u w szkole podstawowej numer 4 w Puławach jest kompetentny aby oceniać kwalifikacje dyrektora szpitala? Czy Leszek Gorgol - członek zarządu powiatu to ten sam Leszek Gorgol, który jeszcze 1,5 roku temu był filarem Platformy Obywatelskiej w Puławach, a obecnie jest z rekomendacji PiS? Kto tych ludzi uwiarygodnił i oszukał tym samym wyborców PiS?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat nie bedzie dotyczyl tylko pracownikow Szpitala ale mieszkancow i calego powiatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę że naród się budzi, a w wyborach wszyscy w mieście i powiecie ślepo wierzyli we wszystkie obietnice i gruszki na wierzbie i głosowali na pisowskich politykierów. Ciekawi mnie bardzo co radna oddziałowa przewodnicząca Lidia obiecywała dla szpitala prowadząc w nim swoją i partii kampanię wyborczą? Zasada ciemny lud wszystko kupi zadziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast strajkować, niech się wezmą do roboty. Dlaczego, wyjaśniam. Dzieje się to na jednym oddziałów tego szpitala, który ja uważałem, za jeden z lepszych. Jest wieczór, trwa tzw. dyżur nocny, w pewnym momencie sąsiad z łóżka obok słabnie i wymiotuje na pościel i siebie, wciskam alarm, przychodzi pielęgniarka, i co robi, popatrzyła a rzygowiny przykryła. I tak ten pacjent w tych rzygowinach przeleżał do rana. Opiszę inny przypadek, ląduję sorze ze skierowaniem z powodu wysokiego ciśnienia, rejestruję się u pani przy wejściu i czekam, mija 1,5 godziny a tu nic, wchodzę do pokoju lekarskiego w którym nikogo nie było, i pytam się kiedy zostanę przyjęty. Jak pan się nazywa, mówię kowalski, takiego w systemie nie mamy, wędruję z powrotem do panienki rejestrującej, wyjaśniam jej sytuację, okazuje się że zły PESEL został wpisany. W końcu po trzech godzinach zostały mi podane tabletki i zastrzyk. Każą mi czekać, po godzinie przychodzi pielęgniarka, mierzy mi ciśnienie, trochę spadło, znowu podano mi tabletki, i każą czekać. Więc czekam, mija godzina 18.00. Jestem głodny, chce mi się pić i zimno. Znowu mi mierzą ciśnienie, jest jeszcze większe. Lekarz nie wie dlaczego. Po awanturze, wystawiono mi receptę i zwolnienie. Cała operacja trwała od godz. 12.00 do 22.00, czyli 10 godzin, usiąść i płakać nad sobą i służbą medyczną. Tyle kazania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym że nikt nie strajkuje bo radna oddziałowa przewodnicząca zastraszyła pielęgniarki. A z twojego opisu to widać jak funkcjonuje szpital po przejęciu rządów przez pis. Teraz po zwolnieniach to dopiero będzie ciekawie jak zostanie jedna pielęgniarka na dwa oddziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...trzeba  było  jechac  do  Lublina ,  może  byłoby  szybciej,  albo  pujść  do  wieczorynki Własnie  przez  takich  jak  TY  ten  SOR  jest  sparalizowany  -pomogła  recepta  i  zwolnienie -  kolejny  burak  na  SOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zamiast strajkować, niech się wezmą do roboty. Dlaczego, wyjaśniam. Dzieje się to na jednym oddziałów tego szpitala, który ja uważałem, za jeden z lepszych. Jest wieczór, trwa tzw. dyżur nocny, w pewnym momencie sąsiad z łóżka obok słabnie i wymiotuje na pościel i siebie, wciskam alarm, przychodzi pielęgniarka, i co robi, popatrzyła a rzygowiny przykryła. I tak ten pacjent w tych rzygowinach przeleżał do rana. Opiszę inny przypadek, ląduję sorze ze skierowaniem z powodu wysokiego ciśnienia, rejestruję się u pani przy wejściu i czekam, mija 1,5 godziny a tu nic, wchodzę do pokoju lekarskiego w którym nikogo nie było, i pytam się   kiedy zostanę przyjęty. Jak pan się nazywa, mówię kowalski, takiego w systemie nie mamy, wędruję z powrotem do panienki rejestrującej, wyjaśniam jej sytuację, okazuje się że zły PESEL został wpisany. W końcu po trzech godzinach zostały mi podane tabletki i zastrzyk. Każą mi czekać, po godzinie przychodzi pielęgniarka, mierzy mi ciśnienie, trochę spadło, znowu podano mi tabletki, i każą czekać. Więc czekam, mija godzina 18.00. Jestem głodny, chce mi się pić i zimno. Znowu mi mierzą ciśnienie, jest jeszcze większe. Lekarz nie wie dlaczego. Po awanturze, wystawiono mi receptę i zwolnienie. Cała operacja trwała od godz. 12.00 do 22.00, czyli 10 godzin, usiąść i płakać nad sobą i służbą medyczną. Tyle kazania.
..trzeba  było  jechac  do  Lublina ,  może  byłoby  szybciej,  albo  pujść  do  wieczorynki Własnie  przez  takich  jak  TY  ten  SOR  jest  sparalizowany  -pomogła  recepta  i  zwolnienie -  kolejny  burak  na  SOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...  a nie  przeszkadząc  kawe  pić  na  SOR.  Bo  SOR  w  Puławach  charakteryzuje  się  tym, że  laeakrze  są  pewni  że  tu  nikt  nie  trafia  z  poważną  przypadłością  -  tak  jest 99% to błachostki a  nie  przypadki do RATOWANIA  ZYCIA  JAK  W  NAZWIE,   nawet  w  Bibli  piszą  " że łuk  nie  może  być  cały  czas  napiety  bo  będzie  słaby" ... a  jak  na  SORze  ekipa  ma  być  cały  czas  w  gotowości  a  tu    sraczka, skaleczenie,  bol  brzucha  od  2  lat itd. to  w  końcu  przestają  byc  czujni -  taka  jest  natura  ludzka  i  nic  tego  nie  zmnieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak widać tylko Kulesza sie zainteresował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulesza jako jedyny zainteresował się sprawą i dobrze zrobił. Wy wszyscy co tak plujecie, gdzie są Wasi kochani wspaniali posłowie których do tej pory wybieraliście? Nie macie argumentów albo zazdrość kole w oczy że inni tylko naciskają guziki w Sejmie? Jak będzie Wam sie krzywda działa to pierwsi do Kuleszy przylecicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulesza nie interesuje się tematem tylko sprawia wrażenie. On przede wszystkim nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, a Kuleszy z pewnością chodzi o promowanie tylko i wyłącznie siebie.  Ciekawe jaki on sam ma pomysł na funkcjonowanie szpitala? Kulesza to kukiz'15 a oni kolaborują z pislamem, więc to zasłona dymna, nic ten poseł nie zrobi bo to zaszkodzi pisowskiej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jak zachorujecie do tam w tyłki wchodzicie bez masełka Polaczki, ale pamiętajcie ...My was obsłużymy tak ,że będziecie myśleli , że szybko i profesjonalnie i miło, a jak jest to tylko my będziemy wiedzieć , bo wy w tej materii jesteście jak dzieci we mgle, ...i jeszcze czekoladki dostaniemy za to że was spławimy a wy będziece myśleć(chociaż w przypadku polskiego pacjenta nie ma o to obaw) że wszystko dla was zrobiliśmy---- do zobaczenia w szpitalu, na SOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (dzisiaj o 11:56) mam nadzieję że ty jesteś na liście 140
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..nie ja przyjezdzam sobie z Lublina na dyzurki do pulaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli pislamistyczny burak dyrektora, jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość (3 dni temu o 16:28) Kulesza nie interesuje się tematem tylko sprawia wrażenie. On przede wszystkim nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, a Kuleszy z pewnością chodzi o promowanie tylko i wyłącznie siebie. Ciekawe jaki on sam ma pomysł na funkcjonowanie szpitala? Kulesza to kukiz'15 a oni kolaborują z pislamem, więc to zasłona dymna, nic ten poseł nie zrobi bo to zaszkodzi pisowskiej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedne wybory i pielęgniarki-siostry zastąpią siostry, tylko ubrane jakoś tak dziwnie. W długie kitle i jakieś takie ciemne. Siostry białe zejdżcie na ziemię. Dla Waszego przyjścia ponownie na świat, niepisowski proponuję Wam pierwszą stronę Dziennika TRYBUNA z dnia 10,06.16r. Tam macie wyliczenie i to bardzo skąpo, gdzie idą pieniądze. Szczególnie to zapisane " na biało" i komentarz pod tym wyliczeniem. Pozdrawiam. Jeszcze jedne wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie histeryzowac nazekacie na szpital w Puławach a teraz rozpacz bedzieta leczyc sie w lublinie wtedy zobaczycie ile sie czeka w SOR na lekarza w Puławach 5 minut czekaja i juz komentarzeludzie debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w lublinie na SOR to jest dopiero dramat, ostatni przekonalem sie na wlasnej skorze czekania i odsyłania na 6 godzin w koncu wsiadłedm w samochod i przyjechałem do Puław - tam obslużyli mnie w 10 min - recepta , zwolnienie, szkoda tylko że samochodu nie umyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szwajcarska firma sba human resources ag oferuje ci pomoc w znalezieniu pracy na terenie szwajcarii (nic za to nie płacicie), zgodnej z twoim wykształceniem, doświadczeniem, umiejętnościami i oczekiwaniami. współpracując z nami otrzymujesz profesjonalne wsparcie na każdym etapie rekrutacji, poprzez negocjację jak najlepszych dla ciebie warunków zatrudnienia, aż do znalezienia korzystnego cenowo mieszkania, ubezpieczenia. także już w trakcie twojego zatrudnienia, możesz zwrócić się do nas o niezbędną pomoc w sprawach prawno-administracyjnych. nasza firma działa legalnie, jesteśmy zarejestrowaną w szwajcarii agencją pracy. można to sprawdzić pod tym linkiem******avg-seco.admin.ch   oferujemy:  
  • bezpłatną pomoc w znalezieniu legalnego zatrudnienia w szwajcarii
  • wysokie zarobki zgodne ze szwajcarskim systemem płac, w tym trzynasta pensja oraz dodatki za pracę w nocy, weekendy i święta 
  • umowę na czas nieokreślony bezpośrednio z wybranym pracodawcą
  • pełny etat i możliwość nadgodzin
  • przyjazne, propracownicze warunki pracy
  • pełnopłatne, 3 miesięczne zaaklimatyzowanie się w nowym zespole, otoczeniu
  • 4-6 tygodni płatnego urlopu
  • pełne wsparcie pracownika w rozwoju zawodowym oraz dalszej edukacji
  • profesjonalne wsparcie i pomoc na każdym etapie rekrutacji przez polską koordynatorkę
  • poprowadzenie procedury uznawania twoich kwalifikacji w szwajcarii
  • mieszkanie służbowe
  • stałą opiekę ze strony firmy również w trakcie trwania zatrudnienia
  wymagania: [ul] [li]dyplom ukończenia szkoły medycznej[/li] [li]znajomość języka niemieckiego - mile widziany poziom b2[/li] [li]gotowość do wyjazdu na min. rok[/li] [/ul]   także bez doświadczenia!   chcesz dowiedzieć się więcej? skontaktuj się z naszą polską konsultantką (w tytule maila wpisz „polska”): anna.mrozicka@sba-ag.ch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...