Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga 801 dla Puław? Będzie skarga

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2017 o 22:42 Powrót do artykułu
W starostwie mieli kiedykolwiek protestować? Oni coś w gole robią? Lepiej siedzieć cicho i lansować po jubileuszach, koncercikach, imprezkach niż robić coś pożytecznego. Najlepiej tez zrzucić efekty swego nieróbstwa i zaniechania na kogoś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Starostwa do likwidacji. Są całkiem zbędne!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo słusznie. Za starostwa wprowadzimy urzędy rejonowe ale nie wybierane przez mieszkańców, bo oni mogą wybrać źle tylko mianowane przez rząd. Jest przecież tylu młodych działaczy PiS którzy muszą pracować za minimalne stawki w biurach poselskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak, jakby w starostwach pracowali kompetentni bez nadania partyjnego :) Śmiech na sali:):):)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jakże. Tylko teraz oni tam siedzą bo ludzie ich wybrali. A ludzie nie zawsze wybierają właściwie. Fakt, w ostatnich wyborach wybrali właściwie, ale w 7 czy 8 poprzednich wybierali źle. A utworzenie podporządkowanych Warszawie rejonów zlikwiduje ryzyko złego wyboru. A działalność młodych radnych PiS w radzie miasta dobrze świadczy o ich kompetencjach. To gwarantuje właściwe zarządzanie powiatem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni powiatowi do dymisji! Zrobiliście cokolwiek jak nam województwo wciskało te zgnile gó...no?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
radni powiatowi wybierani sa nie ze sposobu liczenia głosów z okręgów jednomandatowych gdzie liczy sie człowiek ale z tzw okręgów proporcjonalnych. Faworyzują one nie człowieka ale wielkie partie polityczne i ugrupowania. nie liczy się kto dostał najwięcej naszych głosów ale ile dostała dana partia. Dzieją sie tam takie cuda ze na radnego powiatu startuje np Wójcikowa i po wyborach rezygnuje na rzecz zastępczyni Grobla a jej miejsce po wyborach bez powtórnego naszego głosowania wchodzi taki Kiełb. Czy takim radnym zależny na nas czy na swoich kacykach partyjnych by za 4 lata znów znaleźli sie na liście wyborczej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powiat nie ma jak się bronić przed przekazaniem drogi przez Województwo. A sam nie ma pieniędzy więc przekazuję ją miasto.  Zgodnie z prawem ma do tego prawo.  W Mieście rządzi PiS w Powiecie też PiS.  Nie mogą się dogadać?!? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie są coraz głupsi i na tym bazują partie polityczne. Co daje obecność w radzie miasta czterech 25 latków z PiS? Jaki mają posluch i jakie doświadczenie? Dzisiaj można do rady wstawić konia byle miał emblemat PiS. Niestety w takich czasach żyjemy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Państwa informacji. PIS i Jarek Kaczyński planują zlikwidować okręgi jednomandatowe do rad gminy i wszędzie wprowadzić proporcjonalny system liczenia głosów. czy nie uważacie że wtedy będą się liczyć posłuszne miernoty w trybiku partii politycznych a nie samodzielnie myślący człowiek- NASZ a nie partii CZŁOWIEK.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NASZ RADNY a nie PARTYJNA posłuszna interesom partii MARIONETKA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W starostwach pracują towarzysze partyjni. Mierni, bierni, ale wierni. Dlatego trzeba zlikwidować dotowanie partii z budżetu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boli dup*a co? bardzo dobrze zera. :) 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak można protestować przeciwko ulicom w obrębie własnego miasta??? Nie czaję. Jak by nie patrzeć, to ulice miejskie, to niech miasto utrzymuje, tak, czy nie?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pozagryzają się o te piniendze..... Szkoda, że tak się nie martwią o emerytury Polaków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może powiat zająłby się sprzątaniem ulicy Doły w Kazimierzu Dolnym?!!!!!!!!!!! Nie przypominam sobie kiedy was widziałem ostatni raz na tej ulicy obiboki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: