Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi sezon "Korony królów" nakręcą w Kazimierzu Dolnym?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2018 r. o 11:40 Powrót do artykułu
A po co w Kazimierzu? Nie lepiej od razu w Świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Cyców, Włodawę a zdjęcie plenerowe nad Firlejem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy będzie Wąchock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że tvp zauważyła niszę na seriale historyczne. niestety ten serial jest okrutnie nudny, bez akcji, bez zagadek, bez... bez... itd. nie zwracam uwagi na szczegóły dekoracji, bo takim nie jeden serial i film nie sprostał. ale dialogi ze współczesnych seriali, czyni z tego czegoś para dokument. brakuje tylko narracji postaci do poszczególnych scen. chciałbym, by w kolejnej odsłonie nie tylko zmianą lokalizacji mnie za***ono. nie wiem jak wam, ale ja uwielbiam oglądać "pana wołodyjowskiego". zapewne ubiory i dekoracje też mają mankamenty. ale ta historia, gra aktorska, humor... to faktycznie "korona królów" to teatrzyk szkolny przy arcywspaniale zekranizowanej powieści henryka sienkiewicza. czy w polsce nie ma prawdziwych powieściopisarzy? czy musimy wspierać się mierną twórczością m jak miłość, czy klanu? no i ta "melodia" wiodąca? ktoś ją zanucił? no, to wyszedł na dauna. a pamiętacie tą z pana wołodyjowskiego? ambrozja dla uszu. Żeby nie być gołosłownym do kwalifikacji aktorskiej. posłuchajcie Żyda z "korony królów" i porownajcie go z tym z reymontowskich "chłopów", czy chociażby "misia"... "pan usiądzie, pan poczeka, się załatwi...". człowiek nawet go nie widział, a wiedział o kogo chodzi. no i parskał ze śmiechu. grać Żyda to chyba najłatwiejsza rola. przy zamkniętych oczach nigdy bym nie zgadł, że to Żyd w "kk"?! zresztą ja już z żoną przestałem to coś oglądać. i jeszcze jedno "wspaniałe stulecie" trwało godzinę. ciekawe dlaczego? jak twórcy kk odgadną, to może coś z tego wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stołpie pod Chełmem mamy średniowieczną wieżę. Mogą udawać, że grają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gniot prezesika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, ze ci amatorzy zostaną wygwizdani przez turystów i miejscowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka słomiana produkcja doskonale odnajdzie się w lubelskim skansenie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś to gó**no jeszcze ogląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam starą zasłonę prysznicową do oddania. Scenograf dalej zainteresowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ktoś to gó**no jeszcze ogląda?
 przenieśli do 1 programu przed "jeden z dziesięciu"ale i tak nie ogladam oprócz tego teleturnieju wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się scenerie obu seriali pomieszają to Kazik beemką podjedzie... szkoda tego pięknego zakątka Polski na to badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam, wytnijcie tego babskiego wyjca z tej melodii w czołówce. To jest nie do strawienia przez uszy!!! Sama melodia zakończona szczękiem miecza wystarczy. Serial oceniam na taki sobie, a to ze względu na sztuczną grę niektórych (przeważnie młodych) aktorów i zbyt współczesne słownictwo w dialogach (np. w stylu: "to się załatwi"). Dobrze przynajmniej, że jak do tej pory nie widać było w tle samochodów, linii energetycznych, a u grających aktorów zegarków na rękach i na nogach adidasów czy trampek ;) Mimo wielu mankamentów, które występują w "K k" i tak wolę oglądać ten polski serial oparty o czasy naszej średniowiecznej historii niż jakiś turecki gniot w stylu "bollywoodu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Kazimierza zaprosi do korzeniowego póki jeszcze go nie "unowoczesnili"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie potrzebujemy kolejnego gniota w miasteczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to zróbcie porządną drogę do tego Kazimierza. Bo wstyd panie Pisula, wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem oburzona. W mediach pojawil się artykuł, że od następnego tygodnia przestaje grać aktorka wcielająca się w Annę, żonę króla bo beznadziejnie gra. Kto tak pisze? Aktorka gra po prostu świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestaje grać bo jej postać umiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jest swietny ,ogladam kazdy odcinek,aktorzy tez sa super,a debile tylko potrafia krytykowac.Zwrawcam sie do krytykow- ogladajcje ,,dlaczego ja,, ukryta prawda,,szkola,, lub ,,trudne sprawy,, te polsatu i tvn-u gnioty napewno was zadowola.Co do poslugiwania sie aktorow wspolczesnym jezykiem jest to uzasadnione,gdyz staropolszczyzna raczej nie bylaby zrozumiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pasuje mi ten nowy król Kazimierz, jakoś mało królewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...