Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwóch kandydatów PiS na prezydenta Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 o 14:07 Powrót do artykułu
Witold Popiołek.....???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakim dnem mentalno moralnym trzeba być żeby kandydować gdziekolwiek z pisu...
0
Jeszcze wam mało pisslamiści?
0
Bez komentarza..............
0
wolałbym pracować w zusie niż startować z list pisu...
0
Maja i tak nie pokonacie !
0
Czas pokazać tym PiS - dielcom, że ich miejsce jest na oddziale zamkniętym w szpitalu psychiatrycznym. Niech wracają tam, skąd uciekli.
0
ich pl;an to wystawić Sadurska? a Kwap zwany dyktafonem ma zostać wiceprezydentem?
0
Wojtek Pokora?
0
a ja myślę, Ksiądz Kanonik Krakowiak z Kościoła pw. Milosierdział Bożego na 99%
0
Jezu nie
0
Przede wszystkim wszyscy kandydaci powinni przejść wnikliwe testy psychologiczne czy potrafi zarządzać ludźmi.
0
po obejrzeniu cyrkowego wystąpieniu posła Szulowskiego to chyba na pewno.
0
PIS nawet krowę wystawi to lud i tak zagłosuje :(
0
Rzygać mi się chce na te Pisy , PO powinien być prezydent z jajami który nie będzie bal się nowych wyzwań. Osoba młoda, energiczna , Kuba Kulesza! Gwarantuje wszystkim, że mimo młodego wieku byłby odpowiednim prezydentem. Jak patrzę na tych Popiołków, Grobów i innych dziadów którzy dawno powinni siedzieć na emeryturze i dać się młodym wykazać to odechciewa się tu mieszkać.
0
Jakos go na Puławach nie widzę żeby coś robił dla Puław?
0
No ta, a za to PO to błyszczała nieskazitelnością - choćby w aferze AmberGold czy z reprywatyzacją kamienic w Warszawie gdzie prawie 40 tys. ludzi wywalpno na bruk. No tam to była już wyjatkowa uczciwość i moralność - chyba tylko na poziomie ameby.
-1
Maj? Dobre sobie, wojny domowej nam tu nie trzeba. Radni PiS dali by mu w palnik. Zarabiał by najniższa krajową. Dobrze że to radni ustalają wypłatę prezydenta
0
Dla Pani Kuleszy powołano CUW, zabrano dodatki głównym księgowy by była dyrektorem
0
Znów komuchy z kodu piszczą
-1
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: