Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwóch kandydatów PiS na prezydenta Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Witold Popiołek.....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim dnem mentalno moralnym trzeba być żeby kandydować gdziekolwiek z pisu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze wam mało pisslamiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolałbym pracować w zusie niż startować z list pisu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja i tak nie pokonacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pokazać tym PiS - dielcom, że ich miejsce jest na oddziale zamkniętym w szpitalu psychiatrycznym. Niech wracają tam, skąd uciekli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ich pl;an to wystawić Sadurska? a Kwap zwany dyktafonem ma zostać wiceprezydentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek Pokora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, Ksiądz Kanonik Krakowiak z Kościoła pw. Milosierdział Bożego na 99%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim wszyscy kandydaci powinni przejść wnikliwe testy psychologiczne czy potrafi zarządzać ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po obejrzeniu cyrkowego wystąpieniu posła Szulowskiego to chyba na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS nawet krowę wystawi to lud i tak zagłosuje :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać mi się chce na te Pisy , PO powinien być prezydent z jajami który nie będzie bal się nowych wyzwań. Osoba młoda, energiczna , Kuba Kulesza! Gwarantuje wszystkim, że mimo młodego wieku byłby odpowiednim prezydentem. Jak patrzę na tych Popiołków, Grobów i innych dziadów którzy dawno powinni siedzieć na emeryturze i dać się młodym wykazać to odechciewa się tu mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ta, a za to PO to błyszczała nieskazitelnością - choćby w aferze AmberGold czy z reprywatyzacją kamienic w Warszawie gdzie prawie 40 tys. ludzi wywalpno na bruk. No tam to była już wyjatkowa uczciwość i moralność - chyba tylko na poziomie ameby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj? Dobre sobie, wojny domowej nam tu nie trzeba. Radni PiS dali by mu w palnik. Zarabiał by najniższa krajową. Dobrze że to radni ustalają wypłatę prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Pani Kuleszy powołano CUW, zabrano dodatki głównym księgowy by była dyrektorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów komuchy z kodu piszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to PiS może sobie wystawiać co chce, a ja mam na nich wyje... . A jeśli wygra PiS, to zabieram stąd rodzinę i wywalam jak najdalej, gdzie rządzą lokalni patrioci i samorządowcy, a nie politycy, czy to z PO, PiS, czy PSL. Wg mnie tylko ludzie spoza tych sitw jeszcze się jako tako nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...