Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwóch kandydatów PiS na prezydenta Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mija 3 lata poslowania Kuleszy. Jak młody (nie wiem czy zdolny, bo jak narazie nic nie wskazuje czy zdolny) poseł zrobił dla Puław? Konkrety prosze
Wybory 25 X 2015 i już 3 lata ułynęło.Coś masz pod sufitem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Leszek GORGOLL !!! Z zawodu CZŁONEK ZARZĄDU - NAJWIĘKSZE DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU CZŁONKAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witkowski na prezydenta a co dobry lekarz nie bierze łapówek rzeczowy wizyta trwa pięć minut a reszte załatwia w prywatnym gabinecie na prezydenya sie nadaje i jeszcze członek pzpr przepraszam pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuch piszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twierdzisz, że radny a. kwapiński inteligencją w szkole nie grzeszył? to ciekawe, bo wsłuc***ąc się w jego wypowiedzi można stwierdzić z całą stanowczością, że właśnie jest inteligentny i ładnie się wysławia. a ty za to pisząc wyraz specjalna przez 'i" pokazałeś swoją ogromną "inteligencję".     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ktoś wypowiada przekazy dnia bez pomyłki nie świadczy o jego inteligencji. Ten pan to typowy partyjny aparatczyk. A jakie ma wykształcenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze na tym forum pasują mi do działaczy KOD -u - są pełne nienawiści i zajadłości. Poza tym przebija się brak jakiejkolwiek wiedzy na dany temat. Cóż, to już tak jest, że jak się mało wie, to się albo atakuje albo zazdrości, żeby w ten sposób pokryć braki w wiedzy, bo najłatwiej przychodzi krytykowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy się ze wszystkimi niegodziwościami zgadzać, jak barany dac się strzyc, nic nie pisać, nie wyrazić żadnych opinii? Bo zaraz slogany ze KOD, pełna nienawiść , zajadłość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nic sie nie odzywajmy.Dajmy sie zdeptać manipulatorom i nagrywać dyktafonom. To przecież my jesteśmy temu winni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławcio Dobra Zmiana na Prezydenta bo na dyktafona to już nie mogę patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, oj tam, jeden pisowiec nagrał drugiego, wszystko w rodzinie zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ktoś dziwnym sposobem w pół godziny podpompował arcypana w 0,5 h. Ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA J.G PO NOCY CO 5 SEC IDZIE GŁOS. ISTNY CUD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie zarządził pobudkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w budżecie obywatelskim, głosujcie a my i tek wygramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie jest 1920 głosów na J. Grobel 23.7 % przewagi. Do ilu go w ten cudowny sposób podpompuja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1920 głosów ogólem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdradźcie sposób jak to robicie? Na codzień także posługujecie się takimi metodami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla myślących. System dawania głosów w takich sądach da się obejść bardzo łatwo. Ale ze posuną się do czegoś takiego i będą siedzieć po nocach i walić punkty na ''jedynego słusznego'' w takiej skali to tego sie nie spodziewałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale beka. Niezłą mam nocną zmianę . Jest godz 2nocy a od 22 godz przybyło 400 głosów. Mam wierzyć ze to SPRAGNIENI Janusza G. MIESZKAŃCY MIASTA ślęczą po NOCACH I GŁOSUJA na niego? O 1 czy 2 w nocy ? Panu Januszowi gratuluje miłośników i wyborców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...