Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwoje nastolatków zginęło w wypadku

Utworzony przez evo, 1 marca 2008 r. o 10:00 Powrót do artykułu
aajć ;( Musaiło tak być ;( Szczere kondolencjee ;( a co do Kury.. to laska jest wszystko niepojętę On zawsze był dobrym chłopakiem [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁA KLASA DAMIANA POGĄŻONA JEST W ŻALU I SMUTKU DZIECIAKI SĄ ZDRUZGOTANI TYM WYPADKIEM ZAMKNĘLI SIĘ NIE CHCĄ OTYM ROZMAWIAĆ JESTEŚMY Z RODZINĄ DAMIANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla całej rodziny! Ten wypadek zdarzył się w moich okolicach, czy oni byli stąd czy tylko przejezdni?-gdzie oni jechali tak rano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna napisał:
Tak 16 letnia żona zostawiła miesięczne niemowle
To co ona robiła o 5.20 rano zamiast zajmować się dzieckiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ludzi,ale dla mnie czyms nie normalnym jest brac ślub w wieku 16 lat i rodzić dzieci. Dziecko w wieku 16 lat powinno siedziec w szkole i się uczyć. A człowiek który powinien byc bardziej dojrzały w wieku 22 lat nie powinien zapładniać dzieciaków-swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem psuje młodość dziewczynce. Nmadeszły takie czasy,gdzie dzieci rodzą dzieci i żenią się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak 16 to latka, TO PEWNIE TO CYGANY!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
To co ona robiła o 5.20 rano zamiast zajmować się dzieckiem?
CYTAT(smutna @ 1.03.2008, 11:01) * Tak 16 letnia żona zostawiła miesięczne niemowle To co ona robiła o 5.20 rano zamiast zajmować się dzieckiem? a moze nie bylbys taki ciekawy?? nie znasz sytuacji,nie znasz ludzi.naprawde bardzo latwo jest osadzac innych,prawda? to co ona robila o tej 5.20 to byla ich sprawa! i gdybys sie wiedzial,to nie zadawalbys glupich pytan tylko by ci bylo poprostu smutno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfred napisał:
Szkoda ludzi,ale dla mnie czyms nie normalnym jest brac ślub w wieku 16 lat i rodzić dzieci. Dziecko w wieku 16 lat powinno siedziec w szkole i się uczyć. A człowiek który powinien byc bardziej dojrzały w wieku 22 lat nie powinien zapładniać dzieciaków-swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem psuje młodość dziewczynce. Nmadeszły takie czasy,gdzie dzieci rodzą dzieci i żenią się ...
NAWET W TAKIEJ TRAGEDI LUDZIE SA PODLI NIE ROZUMIEM JAK MOZESZ TAK PISAC. TO SZCZYT WSZYSTKIEGO . NASTEPNYM RAZEM JAK COś TAKIEGO NAPISZESZ TO SIE PRZED TYM DOBRZE ZASTANóW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem napisał:
Jak 16 to latka, TO PEWNIE TO CYGANY!!!!!!!!!!!!
ludzie przezywaja tu tragedie, a ty taka/i wscipski jestes? zero oglady, zero wspolczucia tylko oceniac potrafi.. dlaczego taki czlowiek nie zginie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyyh napisał:
ludzie przezywaja tu tragedie, a ty taka/i wscipski jestes? zero oglady, zero wspolczucia tylko oceniac potrafi.. dlaczego taki czlowiek nie zginie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weż ty sie wogole zastanow co ty iszesz.nikomu nawet najgorszemu wrogowi nia życzy sie śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze znałam Damianka byl kolegą z klasy...bardzo współczuje rodzinie i wszystkim jego znajomym...to był bardzo dobry chłopak bardzo go szkoda mial zaledwie 14 latek jego życie dopiero się zaczynało a przez jedną głup... nie uwage kierowcy który wiechał na pas po którym jechał Damianek z bratem i bratową,Damian stracił życie ktore dopiero sie zaczynało...,normalnie brak slow na ten temat nie potrafie wbic sobie tego do glowy jeszcze niedawno go widzialam a teraz...juz nigdy go nie zobacze ani ja ani nikt inny...wiem co teraz przezywa jego mama i reszta rodziny moja siostra tez niedawno straciła coreczke przezywalismy to samo...przepraszam za nie obecnosc na pogrzebie Damianka ale jestem w Warszawie...pomodle sie za niego w domu jeszcze raz bardzo wspolczuje wszystkim i calej jego obecnej klasie do ktorej ja juz nie chodze i jego wspanialej wychowawczyni pani Monice Łyjak...SKŁADAM KONDOLENCJE WRZYSTKIM CIEZKO MI ALE CO SIE STALO JUZ SIE NIE ODSTANIE...zycie czasem zaskakuje,jestes a za minute moze cie nie byc jak w przypadku Damiana :-(:-(:-(bardzo wspolczuje jest mi ciezko ale juz sie nie da nic zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyyh napisał:
ludzie przezywaja tu tragedie, a ty taka/i wscipski jestes? zero oglady, zero wspolczucia tylko oceniac potrafi.. dlaczego taki czlowiek nie zginie!!
nie wiem kim jestes ale jestes glupi albo glupia to ze ona miala 16 lat to nie znaczy ze byla cyganka poprostu zaszła w ciazy i wziela z pawlem slub przez sad proste i logiczne nie trzeba tu nad niczym glowkowac a to ze maiala 16 lat to nic moja siostra miala 13 i dziecko urodzila ja nie widze w tym nic zlego zaszla w ciazy nie chciala stracic dziecka wiec sie orzenila i nie zadawaj juz takich beznadziejnych pytan albo przestan pisac i krytykowac!!!!!!!!!!!!wtedy lepiej zrobisz!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne jest to co sie wydarzyło. [*] [*] niech te Swiatła sie zawsze pala i nigdy juz nie zgasna. Aniu, Damianie zawsze bedziemy o Was pamietac, byliscie wspanialymi ludzmi i tacy pozostaniecie w naszych sercach. Wyrazy glebokiego współczucia dla Rodzin i przyjaciol tych wspanialych nstolatkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to ma znaczenie ile miała lat...? ona nie żyje... i to dziecko już nigdy nie zostanie przytulone przez swoją mamę to taki szczególny sposób jak robi to tylko ona... czy miała 10 16 czy 30 lat strata jest zawsze taka sama... nie nalezy się skupiać na wieku tylko na tragedii jaka tą rodzinę spotkała... można mówić że to jeszcze dzieci ale to była RODZINA dla tego malucha... ten dzieciak stracił mamę zanim się nią zdążył nacieszyć czy nawet poznać jego życie już nigdy nie będzie takie jakie powinno być.... to jest ta tragedia.... tragedia dla męża który dowie się że stracił żonę.... i barta... zastanawia mnie ile jeszcze tego typu sytuacji na drogach będzie miało miejsce zanim ludzie przekonają się że cena życia każdego z nas jest dużo większa niż ceny hotelowe.... czemu kierowcom wydaje się ze są niezniszczalni? że po kilku godzinach za kierownicą nie będą zmęczeni? to niech pomyślą o tym co się stało... i zapamiętają że te hotele przy drogach i motele nie stawiane są tylko po to żeby tam zabierać panienki na nic ale żeby odpocząć w czasie podróży!!! nie jest wstydem przyznanie się do tego że jazda męczy... a męczy wymaga skupienia i rozwagi. odpowiedzialności nie tylko za siebie ale także za innych uczestników ruchu... tylko czemu cała rodzina tego chłopaka i tej dziewczyny musi ponosić konsekwencje głupoty czy nierozwagi kierowcy który zabił te niewinne aniołki i spowodował osierocenie niewinnego dziecka? wiecie co jest najgorsze? że cały ten nasz żal możemy przelać ale to nie zwróci życia tym ludziom i nie przywróci rodzinom normalności i spokoju.... już nigdy nie będzie tak jak kiedyś... to jest w tym wszystkim najgorsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia napisał:
jakie to ma znaczenie ile miała lat...? ona nie żyje... i to dziecko już nigdy nie zostanie przytulone przez swoją mamę to taki szczególny sposób jak robi to tylko ona... czy miała 10 16 czy 30 lat strata jest zawsze taka sama... nie nalezy się skupiać na wieku tylko na tragedii jaka tą rodzinę spotkała... można mówić że to jeszcze dzieci ale to była RODZINA dla tego malucha... ten dzieciak stracił mamę zanim się nią zdążył nacieszyć czy nawet poznać jego życie już nigdy nie będzie takie jakie powinno być.... to jest ta tragedia.... tragedia dla męża który dowie się że stracił żonę.... i barta... zastanawia mnie ile jeszcze tego typu sytuacji na drogach będzie miało miejsce zanim ludzie przekonają się że cena życia każdego z nas jest dużo większa niż ceny hotelowe.... czemu kierowcom wydaje się ze są niezniszczalni? że po kilku godzinach za kierownicą nie będą zmęczeni? to niech pomyślą o tym co się stało... i zapamiętają że te hotele przy drogach i motele nie stawiane są tylko po to żeby tam zabierać panienki na nic ale żeby odpocząć w czasie podróży!!! nie jest wstydem przyznanie się do tego że jazda męczy... a męczy wymaga skupienia i rozwagi. odpowiedzialności nie tylko za siebie ale także za innych uczestników ruchu... tylko czemu cała rodzina tego chłopaka i tej dziewczyny musi ponosić konsekwencje głupoty czy nierozwagi kierowcy który zabił te niewinne aniołki i spowodował osierocenie niewinnego dziecka? wiecie co jest najgorsze? że cały ten nasz żal możemy przelać ale to nie zwróci życia tym ludziom i nie przywróci rodzinom normalności i spokoju.... już nigdy nie będzie tak jak kiedyś... to jest w tym wszystkim najgorsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKI ASIU ZA ZROZUMIENIE JESTEM SIOSTRĄ ANI I BARDZO MI JEJ TERAZ BRAK NIGDY SIĘ Z TYM NIE POGODZĘ...SZKODA ZE NIEKTÓŻY NIE POTRAFIĄ USZANOWAĆ KOGOŚ NAWET PO ŚMIERCI NA KTÓRĄ WCALE SOBIE NIE ZASŁUŻYŁA ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nacie temat do sporów... kretynki -.- wystarczy ze ktoś zginie i od razu znajda sie takie 2 co im jest gorzej... cieszcie sie ze to nie wy stanowicie część jakiegoś drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce złozyc kondolencje rodzinie... Znałam Anię bardzo dobrze sie kumplowalismy...chodzilismy razem do szkoly... mieszkalismy sie na tej samej miejscowosci...byl kiedys taki czas gdy bylismy male bawilsmy sie razem... opiekowalismy sie coreczka jej siostry...gdy wracajac ze szkoly w piątek dowiedzialam sie ze Ania nie żyje bylam w szoku rozplakalam sie...Dlaczego ona zginela...ona zawsze zostanie w moim serduszku...Spieszmy sie kochac ludzi zbyt szybko odchodza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzinie zmarłych osób. Moja koleżanka znała Damiana i jest bardzo roztrzęsiona. nie może sobie poradzić z tym co się stało.:-( Chociaż osobiście nie znałam Damiana ani Ani jest mi bardzo smutno że już ich nie ma między nami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...