Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor wraca do pracy. "Niestety zawiodłem się na zarządzie naszego powiatu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2017 r. o 20:27 Powrót do artykułu
Będzie ciekawie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorgol i Godliński nie chcieli żeby powiat się odwołał bo nie chcieli działać przeciwko wojewodzie ze swego ugrupowania... Taka to pisowska uczciwość....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA MIEĆ TUPET WRACAĆ DO TEJ SAMEJ PRACY PO KONFLIKCIE ZE STAROSTĄ. TEN PAN JAK CHCE PRACOWAĆ TO SĄ WOLNE MIEJSCA PRACY NA PRODUKCJI ,GDZIE PŁACI SIĘ PODATKI DO BUDŻETU. JA DO TEJ SAMEJ WODY NIE WCHODZĘ DRUGI RAZ.MAM HONOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FACHOWCEM JEST TEN KTO W SWOIM ŻYCIU PRZEPRACOWAŁ W KILKU ZAKŁADACH PRACY.PRACOWNIKIEM JEST TEN KTO PRACUJE W JEDNYM LUB DWÓCH ZAKŁADAM PRACY.TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ ROZUMOWANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWNICY CO TAK BRONIĄ SWOJEGO DYREKTORA WYWIESZAJĄC BANERY NA MURZE URZĘDU,SAMI BOJĄ SIĘ O SWOJE CIEPŁE POSADY.NOWY DYREKTOR ZROBIŁ BY PORZĄDEK Z NIMI.JA NA MOIM MIEJSCU ZWOLNIŁBYM OD RAZU 50 %.TO JEST DECYZJA PRACODAWCY PRYWATNEGO.FOLWARKU NIE MAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smyrgała Wiesław ma wiek emerytalny ale wiadomo ciężko jest odejść od koryta... Nie rozumiem tylko czemu PiS go tak broni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZERKNIJCIE NA FACEBOOKA - W gminach powiatach pracuja BMW- bierni mierni wierni. Cieniasy, z naciaganymi ocenami, wcisnieci na stolki przez POSTKOMUNISTYCZNE UKLADY. Wazelina leje sie tam codzieie wiadrami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS go broni bo syn Pana dyrektora pracuje u Pana Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie nazywał bym fałszywego oskarżenia o przestępstwo konfliktem ze starostą, rozumiem że gdyby pana/panią wywalili z roboty i oskarżyli o korupcje to by pan nie walczył o siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Smyrgała Wiesław ma wiek emerytalny ale wiadomo ciężko jest odejść od koryta... Nie rozumiem tylko czemu PiS go tak broni???
 Może dlatego, że żaden kolejny dyrektor nie będzie przynosił starostwu takiego zysku?? Tylko nikt nie raczy tego zauważyć, rzygać mi się chce od czytania takich rzeczy. Uwielbiam to jak ktoś nie ma pojęcia o czymś i dowala człowiekowi tylko dlatego że radzi sobie na stanowisku. Żenujące.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście zarządu powiatu w tym składzie za rok już nie będzie...... :) Powodzenia w szukaniu pracy dla niektórych siedzących w starostwie, bogu dzięki że stanowiska tam są tak chwiejne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd Powiatu Puławskiego: dwaj ludzie z PSL pamiętający PRL; jeden z PiSu to dawny członek Unii Demokratycznej przekształconej w Unię Wolności (czyli Tusk, Balcerowicz, Frasyniuk i spółka), jeden członek zarządu jeszcze do niedawna całe lata członek zarządu z ramienia PO. I dziwicie się, że wojewoda prawdziwy PiSowiec unieważnił ich decyzję??? Ciekawe co zrobią wyborcy za 15 miesięcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wiesiek! Starosta Popiołek i jego zaplecze - pokazaliście jak malutkimi ludźmi jesteście. Nie potraficie obejść się bez opluwania ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,5 mln w plecy dla powiatu. Kto wyrówna straty- podatnicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo zarządzie! Odłączenie MOSu tylko dlatego żeby zrobić Smyrgale na złość, (dojrzała decyzja). I tak pewnie następny zarząd zrozumie, że to same straty i przyłączy MOS do RCKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sie wyprawia krecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka porażka Zarządu. Oj, za rok wybory samorządowe. A Panowie pogrążają swoje ugrupowania. Czy to jakiś sabotaż partyjny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor PZD Pulawy na te stanowisko. Podobno puszcza się za te awanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor PZD pulawy i Starosta będą rządzić powiatem .zobaczycie .dobra banda. RękA rękę myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką trzeba być gnidą aby tak kogoś oczerniać poniżać szkalować. Ile trzeba mieć w sobie złości i nienawiści. Ale to się niedługo skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...