Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor zatrudnił żonę, ojca i teściową?

Utworzony przez ziomek, 7 kwietnia 2009 r. o 18:35 Powrót do artykułu
a może vicka i grubydyr założyliby sobie prywatny folwark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich na bruk na czele z Bernasiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Związkowcy!!!!!! Dobra robota. Działajcie dalej, bo Bernaś już kilkakrotnie w sprytny sposób się wywinął. Ciekawy jestem dlaczego tak bardzo przeszkadzają mu związki? Widać ma coś na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niemożliwe, - uczciwość aż mu bije z mordy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako były pracownik wiem, że związkowcy nie kłamią. Panie Dyrektorze przecież oprócz żony w stowarzyszeniu zatrudnia pan siostrzenicę i szwagra. Wiem też, że kiedyś zatrudniał pan w ŚDS ojca.Dlaczego więc nie przyznaje się pan do zatrudniania rodziny, a w szczególności do własnego ojca. Fe, nieładnie,wstyd i hańba wypierać się rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środowisko osób zarzadzajacych pomoca społeczną w woj. lubelskim jest bardzo specyficzne i zamkniętę, ale bardzo się wspierajace (układy rodzinne i towarzyskie)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie rodzina sprawdzi w biznesie. Mily pysio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze temu gburowi, nie raz mieliśmy z nim do czynienia u siebie w urzędzie, niby człowiek z klasa a burak nie z tej ziemi, tam gdzie się nie musi pokazać to wychodzi z niego prawdziwy deb***, cham i prostak !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obciach!!! Jak można tak zatrudniać rodzinę! Bernaś niech założy firmę i tam sobie zatrudnia kogo chce! Pasie znajomych pieniędzmi z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się pracownikom, że wytrzymują z takim szefem. Tyran!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie rację związkowcy ,tak dalej być nie może żeby taki człowiek był szefem ,ludzie którzy u niego pracuja są zastraszani i szantażowani wiem coś o tym bo sama przeszłam piekło ,o psychicznie wykańcza swoich pracowników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten koles juz dawno powinien wyleciec z tego stanowiska,gdyby mial chociaz odrobine honoru to sam by zrezygnowal,ale to nie w jego stylu,mialem kiedys z nim do czynienia to prostak który pozuje na kogos innego! Związkowcy działajcie dalej,miejmy nadzieje ze naszze władze przejrza na oczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojcikowej chłop tam pracuje to facet do niczego ciekawe co robi.Bierze kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,kiedy skończą się rządy tego gościa,jak on może traktowac te placówki jak swój prywatny folwark? Człowieku,opamiętaj się załoz sobie prywatną firmę i tam rządż! Zacznij szanowac ludzi,a nie tylko nimi pomiatasz,mam nadzieje ze to wszystko zło jakie wyrządził ludziom wróci do niego, bo ponoc to co daje sie drugim po jakimś czasie wraca do nas.Wesołych Świąt, panie B,albo raczej spokojnych,o ile z takim sumieniem można miec spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie pan zastępca straży miejskiej /szwagier/ umie się usadzić mało mu jednej państwowej posadki dobrze płatnej żyja z naszych podatków a mają sie jak biznesmeni granda czas im ukrócić te płynące miodem i mlekiem czasy niech pomyślą za co spłacić kredyty zaciągnięte na domy na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cała klika. Powinno się zacząć od samej góry, czyli od urzędu miasta. Żyjemy jak twierdzą pracownicy urządu w czasie kryzysu, możeby zaczęli "oszczędzanie" od siebie, a nie Prezydent daje radnym, a radni zatwierdzają pensję prezydentowi. Układy i układziki są widocznie chlebem powszednim w urzędzie miasta i instytucjach mu podległych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Znam środowisko ŚDS i bardzo się cieszę, że wreszcie związkowcy i pracownicy pokusili się o rozliczenie tego typa. To bezczelmość. Jeżeli rodzina nie ma pracy, to może niech się zarejestruje jako bezrobotny. Wiele ludzi tak robi, więc czemu mąż Wójcikowej ma być inny? Zasiłek też dla ludzi...chyba, że ktoś nie jest może człowiekiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić tego buraka bo jak widać wszystkiego mu mało wiem że jego ojciec tam pracował mimo że ma wysoką emeryturę i też jeszcze mu mało jak synalkowi dać pracę bezrobotnym młodym niech się wykażą a nie starym którzy już sobie zapracowali na odpoczynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za związkowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zobaczymy co pokaza wladze na najblizszej radzie miasta? Czy w koncu ukroca ten niecny proceder? czy dalej beda przymykac oczy?! brawo dla Pani redaktor z Tygodnika Powiśla ,szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...