Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor zatrudnił żonę, ojca i teściową?

Utworzony przez ziomek, 7 kwietnia 2009 r. o 18:35 Powrót do artykułu
TAK WLASNIE SIE pleni buractwo nie bede rozglaszac gdzie jeszcze takie same sytuacje sie zdarzają ALE CZAS ODDZIELIC TĄ MAFIĘ ZWLASZCZA ZE I TAK POMOGOGLO SIĘ TYLE CO MOGLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kilka lat temu telewizja puławska pokazywała nieprawidłowości w wykonaniu pana Bernasia. Jak widać władze miejskie tego nie dostrzegają! Pani Vice ma nadzieje zdobyć główny stołek w mieście, bo to już ostatnia kadencja Grobla. Pamietajmy o niej w nadchodzących wyborach i odsuńmy od koryta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, wiem coś o tym. Wiecie jak tam jest przechlapane tym, którzy nie mają "plecków", albo się pana dyra-prezesa nie słuchają bezwzględnie? już parę osó "poleciało". Już nie wielu normalnych tam pracuje. Gratki za odwagę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym jego całym stowarzyszeniu to podobno jak ktoś pracuje to musi głównemu mafiozie bulić "haracz". no, moze Wójcikowej mąż nie musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guzik wszyscy wiecie, tyle wam powiem... nikt inny tyle nie zrobil dla puław jesli chodzi o opieke nad osobami niepelnosprawnymi jak Pan Krzysztof. Pracowalam tam przez ponad 6 lat i smiac mi sie chce jak to czytam! zwiazkowcy niech pomysla nim podpisza wszystko co im szubstarski karze zrobic, bez mozgi! Jestem z Panem Bernasiem bo wiem ze jest dobrym dyrektorem i czlowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...