Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zdjecie cierpiacego turysty dodaloby emocji artykulowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burdel, nie muzeum. Albo Muzeum albo Instytut... zdecydujta się. Dziwić się, że potem jakieś problemy wynikają z niedogadaniem dwóch dyrektorów... jeden dyrektor, jeden właściciej i nie ma sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie cierpiącego turysty: http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRn8BUjng6aWuR4ZKIgjunEkk5QqOlsE73e5s-aUpjRy1cwd_lRxQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy mają piękny pałac - o zgrozo niedostępny dla wycieczek - czy jest to sposób na przyciągnięcie turystów, którzy i tak do tej pory omijają nasze piekne miasto - wydaje mi się, że władze miasta mają w tym temacie pole do popisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie jest bałagan i to jużod długiego czasu .W ubiegłum roko byłem w Puławach Światynia Sybilli zamknięta , Pałacyk Gotycki (chyba tak się nazywa) zamknięty, do pałacu wejść nie można, i tylko młode pary robiły sobie zdjęcia wewnątrz. A ja nie mam zamiaru żenić się ponownie tylko po to żeby wejść do pałacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...