Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działka w pobliżu szpitala w Puławach. Dlaczego do tej pory nie została zabudowana?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2017 r. o 14:40 Powrót do artykułu
Winszuje pacjentom puławskiego szpitala widoku z okna i sąsiedztwa marketu z parkingiem. Czy 50 m od szpitala będa marketowe parkingi czy od razu market?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markety powinne stać w miejscach takich jak np. Biedronka na Włostowicach, duży parking i na obrzeżach miasta. Budowanie blaszaków w centrum Puław to porażka prezydenta Grobla, a może nie porażka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Markety powinne stać w miejscach takich jak np. Biedronka na Włostowicach, duży parking i na obrzeżach miasta. Budowanie blaszaków w centrum Puław to porażka prezydenta Grobla, a może nie porażka?
 Porażką jest to, że ta działka stoi niezagospodarowana. Mi Lidl w tym miejscu wcale by nie przeszkadzał. A bliskość oddziału zakaźnego nie ma tu nic do rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty napisał:
ania napisał:
Markety powinne stać w miejscach takich jak np. Biedronka na Włostowicach, duży parking i na obrzeżach miasta. Budowanie blaszaków w centrum Puław to porażka prezydenta Grobla, a może nie porażka?
Porażką jest to, że ta działka stoi niezagospodarowana. Mi Lidl w tym miejscu wcale by nie przeszkadzał. A bliskość oddziału zakaźnego nie ma tu nic do rzeczy.
 Dokładnie. Kłócą się imbecyle o 100, czy tam 50m - co za różnica. W Szpitalach są budety i jakoś nikt nie narzeka. Ale jak widac ten naród posiada w swym składzie całą masę oszołomów-malkontentów. Jak sobie nie ponarzekają i nie po kwaczą na forum to nie ma udanego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem na mysli - bufetów (a propos słowa 'budetów' powyżej - moja literówka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez sobie bufecie pod samymi oknami rekonwalescentów i ludzi ciężko chorych postaw market i marketowe parkingi. jesteś sam malkontentem bez wyobraźni. mozna bylo market i parkingi przesunac bliżej ulicy Wróblewskiego a nie dac wolna amerykankę budowy gdziekolwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale trzeba myslec a nie kierować sie mentalnościowa chłopka pańszczyźnianego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że nie zobaczyny kolejnego baraku w centrum miasta patolologi i pisiorów 500 plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...