Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dzieci

Utworzony przez mery, 21 listopada 2008 r. o 13:56
Jestem matką dwójki dzieci i mieszkam w Młynkach.Bulwersuje mnie to ,że nie ma tu autobusu szkolnego.Szkoła tłumaczy że musi przekracza 3 km. Wieś ta ciągnie się kilkanaście kilometrów,dzieci które mieszkają na początku mają blisko a te mieszkające dalej to naprawdę daleko. Nie każdy może sobie pozwolić na przywożenie i odwożenie dzieci samochodem. A nie wyobrażam sobie żeby dzieci 7 letnie szły ulicą,gdzie nie ma chodników. Emkami natomiast nie ma jak dojeżdzać bo godziny wogóle nie pasuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam zwrócić uwagę, że w większości miejscowości są takie problemy.... to nie jest jedyny przypadek.... tez mam dzieci chodzące do szkoły, lecz dzieci do przystanku muszą dochodzić 2km, i dopiero później jechać jeszcze ok 7km. Jestem osobą, która pracuje i też nie mogę sobie pozwolić na odprowadzanie moich dzieci... a lekcje w szkole zaczynają się o godzinie 7:30, a autobus mają o godzinie 6:30...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krysia napisał:
Chciałam zwrócić uwagę, że w większości miejscowości są takie problemy.... to nie jest jedyny przypadek.... tez mam dzieci chodzące do szkoły, lecz dzieci do przystanku muszą dochodzić 2km, i dopiero później jechać jeszcze ok 7km. Jestem osobą, która pracuje i też nie mogę sobie pozwolić na odprowadzanie moich dzieci... a lekcje w szkole zaczynają się o godzinie 7:30, a autobus mają o godzinie 6:30...
ale na to nie można nic poradzić,szkoła mogłaby pomóc takim dzieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mery napisał:
ale na to nie można nic poradzić,szkoła mogłaby pomóc takim dzieciom
Użytkownika "mery" proszę o kontakt mailowy w sprawie dowozu dzieci do szkoły: buczkowski@dziennikwschodni.pl Pozdrawiam. Paweł Buczkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...