Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Inicjatywa godna pochwały. Na pewno nie było to na miarę Centrum Nauki Kopernik, ale przydałby się w Puławach taki kącik naukowy dla dzieci. Na tych warsztatach zabrakło trochę organizacji. Np. słyszałem jak dziecko chciało posterować robotem, ale inne trzymało pilota przez godzinę. Mamusia oczywiście zadowolona, ale nie widzi, że inne dzieci marudzą, że też chcą się pobawić tym. Gdzie "opiekun" robota który by zwrócił na to uwagę i pilnował sprawiedliwie czas zabawy? To poprawcie.... poza tym OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej tego typu festiwale edukacyjne dla dzieci są potrzebne i bardzo przydatne Ja z moją pociechą byłam na podobnym w Lublinie ale był badziej ukierunkowany na promowanie "nauka chemii dla dzieci", moja mała to sie oderwać nie mogła od pokazywanych eksperymentów i teraz mi truje, że ona chce studiować chemie :D http://sila-wiedzy.pl/nauki-scisle/chemia/311-nauka-chemii-moze-byc-ciekawa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...